Survivor 2018'de Adem ve Turabi neden tartıştı? Sema olayı anlattı

  • 4334
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 20 Mart 2018 Salı 00:12

Survivor 2018'de Adem ve Turabi neden tartıştı? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Acun ılıcalının son konseyde olayı açıklamadan iki yarışmacıyı uyarması ile Survivor 2018'de Adem ve Turabi neden tartıştı? sorusu gündeme geldi. İşte tartışmanın ilk kıvılcımı ve detaylar.

Bu akşam ada konseyinde gündeme gelen Survivor 2018'de Adem ve Turabi neden tartıştı? sorusunun yanıtını öğrenmek isteyenler internete koştular. Acun Ilıcalı ne olduğunu anlatmadı ama anlattıklarından anlaşılan şu ki ikili feci bir kavgaya tutuşmuş. Küfürler havada uçuşmuş. Turabi'nin kızlardan özür dilemesinin sebebi de bu. İkili Acun Ilıcalı'ya söz verdi ama Survivor 2018'de Adem ve Turabi neden tartıştı? işte size bazı ipuçları.

Survivor 2018'de Adem ve Turabi neden tartıştı?

Aşağıda sizlere verdiğimiz videoya bakıldığında Adem'in Turabi'nin bir sözüne çok takıldığı görülmekte. Haftalar önce söylenen bu söz Adem'in içinde bir yerlerde kalmış olabilir. İşte Adem'in takıldığı o sözü içeren video:

 

2 galibiyet alan bir All Star takımının bu galibiyetlerle değilde bu tartışma ile anılması Acun'u da şaşırtmış. Turabi'nin 2 şampiyonluk elde etmesi ve bazı sözleri diğer yarışmacıları küçümsemesi ve bunun Adem tarafından hissedilmesi de tartışma sebebi olabilir.

Konu ile alakalı bir video yayınlanacak mı? Ya da bir açıklama yapılacak mı bilinmez ama bu konunun daha çok konuşulacağı belli oldu.

SEMA OLAYIN İÇ YÜZÜNÜ ANLATTI

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım