Survivor 2018 ne zaman başlıyor? Ünlüler takımında kimler var?

  • 7158
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 10 Eylül 2017 Pazar 13:20

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu ve yapımcılığını yaptığı fenomen dizi Survivor 2018 için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Acun Ilıcalı Survivor 2017 ile alakalı henüz net ve yeni bir bilgi vermezken ünlüler kadrosunun yarışmacılarının kimler olacağı merak konusu.

Her sene zorluğu bir kat daha artan, süresi uzayan ve yarışmacıları daha da zorlayan Survivor 2018 yeni sezonda da reytingleri alt üst edeceğe benziyor. İzleyicinin yoğun ilgisine maruz kalan ve merakla beklenen Survivor yarışmasının ünlüler kadrosu için farklı isimler gelmeye devam ediyor. Peki Survivor 2018 ne zaman başlayacak?

Reyting rekortmeni dizi Ocak ayının sonlarında ya da Şubat ayın başarında başlayacağı bekleniyor. Yarışma sürelerini devamlı uzatan Acun, Survivor 2015 All Star’ı 22 Şubat’ta; Survivor 2016’yı 7 Şubat ve Survivor 2017 ise 21 Ocak tarihlerinde başlatmıştı.

Kulislere gelen bilgilere göre Survivor 2018 ünlüler kadrosu için en güçlü adaylar şunlar: Turabi Çamkıran, Adem Kılıççı, İlhan Mansız, Çağan Atakan Arslan, Hilmi Cem İntepe, Sabriye Şengül, Semih Öztürk, Berna Keklikler, Serhat Аkın, Serkay Tütüncü, Sema Apak, Damla Can, Оgeday Girişken, Merve Aydın, Furkan Kızılay, Nagihan Karadere, Murat Ceylan, Nihat Alptuğ, Altınkaya, Anıl Tetik, Ümit Karan, Gökhan Keser, İbrahim Yattara, Duygu Çetinkaya, Hakan Hatipoğlu, Efecan Dianzenza, Hasan Yalnızoğlu ve Tuğçe Melis.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım