Survivor 2018 All Star kadrosundan 3 isim daha açıklandı

  • 1564
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 16 Kasım 2017 Perşembe 12:47

Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Survivor 2018'de All Star kadrosunda yarışacak üç ismi daha açıkladı.

Survivor 2018 bu sene bambaşka olacak. Bir tarafta eski yarışmacıların All Star'larından oluşan bir takım diğer tarafta tamamen yeni bir Gönüllüler takımı.  Uzun zamandır kimlerin Survivor kadrosunda olacağı merak konusuydu.

İlk yarışmacı Beyaz Show'da açıklandı. Daha sonra Turabi kendi sosyal medyadan kadroda olduğunu ifade etti. Acun Ilıcalı Survivor All Star'da yarışacak yeni isimleri sosyal medya hesabından ilan etti.

Acun Ilıcalı son olarak Sema Aydemir, Merve Aydın ve Nagihan Karadere‘nin All Star’da yarışacağını duyurdu. Böylece Survivor 2018 ünlüler takımı daha önceden yarışmış Survivor yarışmacılarından oluşacak.

İşte Acun Ilıcalı’nın o açıklaması;

 

SEMA AYDEMİR:

MERVE AYDIN:

NAGİHAN KARADERE:

TURABİ:

CUMALİ AKGÜL:

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım