Survivor 2018 All Star 3. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? All Star takımına kim geçti?

  • 4481
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Şubat 2018 Pazar 23:25

Survivor 2018 All Star 3. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? 3. Bölümde All Star kötü gidişe dur diyebildi mi? Gönüller seriye devam mı ediyor? All Star takımına kim geçti? İşte ayrıntılar...

YENİ BASKI

Survivor 2018 All Star 3. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? Bu akşamki ödül oyununa damgasını vuran olan Hakan Hatipoğlu ile Turabi arasındaki gerilim oldu. İşte Ödül ve Ödül oyununda yaşananlar...

ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşamki ödül iki bölümden oluşuyordu:

1) Survivor adaasından çok önemli olan olta takımı kazanan takıma gidiyor..

2) Kişi başı 3'er tane Züber tatlısı...

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? 

İlk oyunu Hakan Murat Ceylan karşısında aldı ve Gönüllüler takımına 1 puan getirdi. Damla Yağmur’a karşı aldığı sayı ile skoru eşitledi. Ümit Karan’ın Markus’a karşı aldığı sayı All Star takımını 2-1 öne geçirdi. Sonrasında karşılıklı alınan sayılar ile skor 5-5’e kadar geldi. Bu sırada Turabi, Hakan’ın kendisine laf atması üzerine Hakan’ın üzerine yürüdü ve kısa süreli bir gerginlik yaşandı.

Cumali, Ümit Karan ile yaptığı mücadeleden sayısını alarak eşitliği bozdu ve Gönüllüleri 6-5 öne geçirdi. Bu sayıya Damla karşılık verdi ve mücadele yine eşitlendi. Turabi, Ramaza karşı aldığı sayı ile All Star’ı 7-6 öne geçirdi. Bu sırada Hakan ile Turabi arasında bir gerilim daha yaşandı. Sahra’nın aldığı sayı ile mücadele 8-6’ya geldi. Hilmicem skoru 9-6’ya getiren sayıyı aldı.

Nagihan – Funda karşılaşmasında büyük mücadele sonunda kazanan Funda oldu ve durum 9-7’ye geldi. Adem All Star'ın son sayısını aldı ve ödül All Star takımına gitti.

ADA KONSEYİNDE ALL STAR TAKIMINA KİM GEÇTİ?

Ada Konseyinde yapılan oylama ile Gönüllüler takımından ECEM All Star takımına geçti.

 

ESKİ BASKI

Survivor'ın yayınlanan 2. bölümünden sonra Survivor 2018 All Star 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? sorusu internette en çok arananlar arasına girdi. Survivor 2018 All Star 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı:

 

Survivor 2018 All Star 2. Bölümde neler yaşandı?

Survivor 2. Bölümün ilk oyununda adeta Gönüllüler rüzgârı esti. All Star takımı adeta şoke oldu. Bu oyunda çizi ödülü vardı ve adaya açlık butonu konulacaktı. Bu oyunu Gönüllüler son anda All Star takımı atağa kalksa da kazanmayı bildi.

Ödül Oyununun detaylı anlatımı için TIKLAYIN…

En İyiler Maçını Kim Kazandı?

Bu akşamki yayında en iyiler maçında kadınlar oynadı. Dün en iyiler maçında Gönüllüler All Star takımını yenmişti.

En İyiler maçının kazananına pirinç ve ikişer patates ödülü vardı.

En iyi kadınlar olarak All Stardan Merve ve Sema; Gönüllülerden Yağmur ve Birsen çıktı. İlk maçta Merve Aydın’ın aldığı sayı ile All Star ilk skoru alan takım oldu. Yağmur aldığı sayılar ile skoru 2-1 Gönüllüler lehine çevirdi. Sema aldığı sayılarla All Star takımını öne geçirdi. Durumda 3-2 oldu. Merve aldığı sayı ile durumu 4-2 yaptı. Sema aldığı sayı ile zaferi getiren sayıyı da almış oldu.

 

 

İLGİLİ HABERLER

Survivor 2018 All Star 2. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? (11 Şubat 2018 )

Survivor 2018 All Star 1. Bölüm Ödül Oyununu kim kazandı?

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım