Survivor 2018 All Star 2. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? (11 Şubat 2018 )

  • 3685
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 10 Şubat 2018 Cumartesi 23:23

Survivor 2018 All Star 2. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? 2. Bölümde neler oldu? Sürpriz ödül oyunu neydi? İşte detaylar…

YENİ BASKI

Survivor 2018 All Star 2. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? (11 Şubat 2018 )

Survivor 2018'de 2. gün... Gönüllüler takımı dün kazandıkları yumurtaların sevinci ile güne moralli bir şekilde başladılar. All Star adası ise son maçın mağlubiyetinin üzüntüsü ile güne başladı. 

ÖDÜL NEYDİ?

Yarışmacıları heyecanlandıran ödül bir Survivor tarihinde bir ilkti. Adaya Çizi tarafından açlık butonu konulacak. Bu buton 1 hafta adada kalacak ve takımda oy birliği sağlandığı anda butona basılarak adam başı 2'şer tane çizi yenilebilecek.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Oyunun başlangıcında ilk sayı Gönüllülerden geldi. Damla’nın aldığı sayı ile mücadeleye eşitlik geldi.  Gönüllülerden Anıl’ın Ümit Karan’a; Funda’nın da Merve Aydın’a ve Hakan’ın Adem Kılıççı’ya, Nevin’in Sema’ya karşı aldıkları sayılar ile skor 5-1 oldu. İlerleyen maçlarda Çok varlık gösteremeyen ve ne olduğuna şaşıran All Star takımı 1 sayı aldı ve skor 7-2’ye geldi.

ALL STAR’IN DÖNÜŞÜ MÜ?

All Star takımı Turabi ve Sahra’nın aldığı sayılar ile skoru 7-4 yaptı. Gizem’in Damla ile mücadelesinden aldığı puan ile skor 8-4 oldu. Gizem’in sayısına karşılık veren Hilmicem maçı 8-5’e getirdi. Merve Aydın ve Adem Kılıççı’nın sayıları ile skor 8-7’ye gelse de sonraki iki sayıyı alan Gönüllüler Ödül oyununu kazanmayı bildiler

ESKİ BASKI

Survivor 2018 büyük macera başladı. Survivor 2018 1. Bölümü nefesleri kesti. Birinci bölümün ardından Survivor 2018 All Star 2. Bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu internette aranır oldu Survivor 2018 All Star 2. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığı anda haberimizde olacak.

Survivor 2018 1. Bölümde Ödül Oyununu Kim Kazandı?

Ödül oyununun ve 2018’in ilk oyununu Gönüllüler takımından Ramazan, Adem’e karşı kazandı. All Star takımından Sema Aydemir, müthiş bir hızla rakibine imkan bile tanımadan sayısını alarak mücadeleyi eşitledi. Büyük bir atak yapan Gönüller takımı skoru 3-1’e geçse de All Star takımı güç ve tecrübesi ile skoru 7-3’e getirdi.  Ramazan’ın Nihat Doğan’dan; Funda’nın da Sahra’dan aldığı sayılar ile skor 7-5’e geldi. Ümit Karan ve Merve Aydın'ın sayıları 9-5 olan skor, Hakan Hatipoğlu'nun sayısı ile 9-6 oldu. Nagehan'ın son saniyede aldığı sayı ile Survivor 2018'in ilk ödül oyununu kazanan takım All Star takımı oldu. 

Ödül adada hazır olan bir baraka, yataklar ve pirinçti.

TURABİ: ŞİMDİ BAL AYINDAYIZ...

Adanın durumu ile alakalı yorum yapan Turabi adadakilerin şimdi bal ayında olduklarını ve zamanla çatışmaların başlayacağını söyledi. Ayrıca Hakan'ın Gönüllülere gitmesini de kurnazlık olarak tanımladı.

YENİ OYUN... SÜRPRİZ OYUNU KİM KAZANDI?

Acun Ilıcalı oyunlarla ilgili yeni bir sürpriz daha yaptı. Survivor tarihinde ilk defa oynanacak bu oyun haftada iki defa olacak ve takımlardan 2'şer kişi mücadele edecek. Oyun 5'te bitecek. Bu oyunlar ada oyunu olacak. 

Bu oyunun ödülü yumurtaydı. Kazanan takıma adam başı 4'er yumurta.

Oyunda All Star'dan Turabi ve Hilmi Gönüllülerden Hakan ve Anıl yarıştı . İlk oyunda Turabi, Anıl'dan skoru aldı. Hakan aldığı sayı ile skor 1-1 oldu. Anıl, Hilmi'den puan aldı ve Gönüllüleri 2-1 öne geçirdi. Turabi'nin aldığı sayı durumu eşitledi. Hilmicem ile Hakan'ın karşılaşmasını Hakan kazandı ve skor 3-2'ye geldi. Anıl da Turabi'yi yenerek skoru 4-2 yaptı. Hakan'ın Turabi'ye karşı aldığı galibiyet ile oyun ve yumurtalar 5-2 Gönüllülerin oldu.  

Bu oyun bundan sonraki haftalarda ada oyunu olacak. Sadece bugünlük yarışmacılar yumurta için savaştılar... 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım