Survivor 2018 All Star 1. Bölüm Ödül Oyununu kim kazandı?

  • 2450
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 10 Şubat 2018 Cumartesi 21:56

Survivor 2018 All Star 1. Bölüm Ödül Oyununu kim kazandı? 1. Bölümde neler yaşandı? Yarışmada ilk avantajı hangi takım elde etti? Acun’un büyük sürprizi neydi? İşte detaylı analiz…

Büyük macera başladı. Survivor 2018 1. Bölümü ile ekranlara geldi Survivor 2018 All Star 1. Bölüm Ödül Oyununu kim kazandı?

Survivor 2018 All Star takımı ve Gönüllüler ailelerinden hüzünlü bir şekilde ayrılarak Survivor adasının yolunu tuttular. Bilinmeyen bir yolculuk ve zorlu ada şartlarında kim daha dayanıklı olacak herkes belki de bunu düşünüyordu. Başka bir soru ise Acun Ilıcalı adaya nasıl gelecekti. Geçen sene Acun adaya devasa kamyonetle bomba gibi bir giriş yapmıştı.

Acun adaya şov yaparak geldi

Acun Ilıcalı beklenildiği gibi yine şovunu yaparak adaya geldi. Acun yeşil motoru ile muazzam bir hız yaparak adaya ulaştı.

 acun ılıcalı motor

Turabi'nin dikkat çeken maskesi

Adaya gelirken şov yapan bir tek Acun değildi. 2 Survivor birincisi Turabi de taktığı ilginç maske ile rakiplerine adeta gözdağı verirmişçesine adaya geldi.

İşte Turabi'nin korkutan maskesi:

ACUN İLK BOMBAYI PATLATTI

Acun Ilıcalı Survivor 2018'in ilk sürprizini yaptı. Hakan Hatipoğlu, Gönüllüler takımına geçti. Acun bunun sebebi olarak geçmişte Hakan ile Turabi arasında yaşanan gerilimi sebep gösterdi.

Bunun yanından ilk yapılan oylamada Gönüllülerden bir kız yarışmacı All Star takımına geçecek.

ÇOKKKK BÜYÜK ÖDÜL...

Ödül oyununu kazanan takım "şartları daha iyi adaya", kaybeden takım "şartları kötü adaya gidecek". İyi denilen adada Survivor tarihinde bir ilk olarak yatak ve turuncu baraka ve Migros'tan bir de pirinç olacak. 

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ödül oyununun ve 2018’in ilk oyununu Gönüllüler takımından Ramazan, Adem’e karşı kazandı. All Star takımından Sema Aydemir, müthiş bir hızla rakibine imkan bile tanımadan sayısını alarak mücadeleyi eşitledi. Büyük bir atak yapan Gönüller takımı skoru 3-1’e geçse de All Star takımı güç ve tecrübesi ile skoru 7-3’e getirdi.  Ramazan’ın Nihat Doğan’dan; Funda’nın da Sahra’dan aldığı sayılar ile skor 7-5’e geldi. Ardından Ümit Karan ve Merve Aydın'ın sayıları 9-5 olan skor, Hakan Hatipoğlu'nun sayısı ile 9-6 oldu. Nagehan'ın son saniyede aldığı sayı ile Survivor 2018'in ilk ödül oyununu kazanan takım All Star takımı oldu.

 

 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım