Survivor 2018 9. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? Büyük Hezimet!!!

  • 3223
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 20 Şubat 2018 Salı 23:17

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 9. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? Survivor 2018 9. Bölümde neler yaşandı? Hepsi ve daha fazlası haberimizde...

Bu akşam heyecan dolu Survivor 2018 9. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? Eleme gecesinin ardından  Marcus'a veda eden Gönüllüler takımında büyük üzüntü vardı. Cumali ile bu konuyu konuşan takımın Cumali'nin sert tepkisi ile karşılaştılar. Cumali ismi yazıldığı için takıma kızgındı. Takım ise Cumali'nin konseyde yaptığı konuşmaya kızdılar.

Cumali konseyde amele olduğunu ve yarışmaya 4 çocuğu için katıldığını ifade etmiş bu sözler de takımdaki diğer arkadaşları tarafından demogoji yapmak olarak tanımlanmıştı. 

Bu sırada uzun zaman sonra yenilgi alan All  Star takımında Marcus'un gitmesi sevindirici bir haber oldu. Çünkü Marcus'un gitmesi demek. Cumali'nin her maçta oynaması demekti.

ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam ekranlara gelen Ödül oyununda pizza ödülü vardı. Bu ödülü gören ve aç olan yarışmacılar heyecandan yerlerinde duramadılar.

ÖDÜL OYUNU

Oyuna All Star takımı Ümit Karan'ın sayısı ile başladı. Bu sayıya Nevin yanıt verdi. Murat'ın aldığı sayı ile All Star yeniden öne geçti ve skor 2-1 oldu. Birsen'in Damla'ya karşı aldığı sayı Gönüllülere beraberliği de getirdi 2-2.

Anıl ile Hilmicem'in çekişmeli karşılaşmasında kazanan Anıl oldu ve durumu 3-2 yaptı. Funda da Sema'ya karşı sayısını aldı ve Gönüllüler farkı 2'ye çıkararak durumu 4-2 yaptı. Cumali'nin aldığı sayı Gönüllülere farkı açtırdı ve skor 5-2 oldu. Bu oyunu kaybeden Turabi çok sinirlendi. 

Yağmur'un Sahra'ya karşı aldığı sayı skoru da 6-2 yaptı. All Star takımı bu oyunun sonundaki atış bölümünü bir türlü çözemedi. Herkese sürekli şöyle atın böyle atın diye nasihat veren Nihat Doğan da Cumali'ye karşı kaybedince durum 7-2'ye geldi. Gizem ve Ramazan'ın aldığı sayılarla Gönüllüler oyunu 9-2'ye getirdi. Funda'nın da aldığı sayı ile Gönüllüler 10-2 All Star'ı yendi.

EN İYİLER OYUNU

Bugünkü oyunda kazanan takım konforlu adada kalacak. All star kazanırsa bir değişikilk yok ama Gönüllüler kazanırsa yataklı adaya gidecek. Bunun yanında da kurufasülye ödülü de ekstrası. 

En iyiler oyununda All Stardan Hilmicem ve Ümit Karan; Gönüllülerden Ramazan ve Anıl mücadele etti. Mücadele sonunda Gönüllüler konforlu odayı ve kuru fasülye ödülünü kazanan takım oldu. 

 

ESKİ BASKI...

Survivor heyecanı tüm hızıyla ve heyecanıyla devam ediyor. Survivor 2018 9. Bölüm Fragmanı yayınlandı. İşte Perşembe günü ekranlara gelecek yeni bölümün tanırımı.

Survivor 2018 9. Bölüm fragmanı: 

 

SURVİVOR 2018 8. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Survivor 2018 8. Bölümde Ödül oyunu heyecanı yaşandı. Gönüllüler takımı uzun zamandır yeniliyordu ve bu ödül oyununa çok ihtiyacı vardı. All Star takımı bu defa galibiyete ulaşamadı ve 10'a 9'luk bir skorla Gönüllüler ödül oyununu kazandı. 

Ödül oyununda en dikkat çeken şey ise Gönüllüler takımının All Star takımına gönderdiği Ecem'in son oyunda All Star'dan en iyilere çıkması oldu. Acun Ilıcalı da konseyde bu konuya dikkat çekti.  

GAMZE HAKKINDA KARAR VERİLDİ!

Acun Ilıcalı'nın konseyde verdiği bilgiye göre Gönüllüler takımından Gamze rahatsızlığından dolayı Survivor 2018'e devam edemeyecek! Gönüllüler takımına ileriki zamanda bir yarışmacı girecek.

KİM ELENDİ?

Ada konseyinde yapılan oylama ile adaya veda eden isim Marcus oldu. 

Marcus seyirci ile yeterince buluşamadığı için ve kendini tam olarak tanıtamadığı için elendiğini ifade etti. Çıkan bu sonuca Acun Ilıcalı da şaşırdığını ifade etti. Ilıcalı, sevdiği bir yarışmacının elendiğini ve buna üzüldüğünü dile getirdi.

 

 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım