Survivor 2018 8. Bölüm ödül oyununu kim kazandı? Adadan kim ayrıldı?

  • 2659
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 18 Şubat 2018 Pazar 23:06

Survivor 2018 8. Bölüm ödül oyununu kim kazandı? Survivor Gönüllüler konseyinde ismi çıkan yarışmacılardan hangisi elendi? Hepsi ve daha fazla gerçek ve anlık haber olarak burada...

Survivor 2018 8. Bölüm ödül oyununu kim kazandı? Yoğun yağış altında geçen zorlu mücadelede Gönüllüler takımı kötü gidişata dur diyebildi mi? All Star takımı kaldığı yerden zafer serisinine devam etti mi? İşte tüm detayları ile Survivor 2018 8. Bölüm ödül oyununu...

SURVİVOR 8. BÖLÜM ÖDÜLÜ

Bu akşam ki oyunda ödül Pınar'dan geldi... Pınar'ın protein sütü ve yoğurdunu gören yarışmacılar sevinçlerinden havaya uçtular... Kişi başı bir süt bir yoğurt ve yanında galeta...

SURVİVOR 8. BÖLÜM ÖDÜLÜ

 

Ödül oyununun ilk sayısını Anıl, Adem'e karşı kazandı ve Gönüllüler takımı 1-0 önde başladı. Ecem'in aldığı sayı ile All Star Gönüllülere karşılık verdi ve skor da 1-1 oldu. Anıl aldığı sayı ile skoru 2-1 yaparken, Damla ve Funda'nın nefes kesen mücadelesinde geriden gelen Damla sayıyı alarak skoru eşitledi ve 2-2 yaptı.

Hilmicem'in aldığı sayıya Gönüllülerden önce Nevin, daha sonra da Markus ve Yağmur'un verdiği karşılık ile Gönüllüler bir anda 5-3 öne geçti ama Ümit Karan aldığı sayı ile skoru 5-4'e getirdi. Gönüllülerden Funda'nın Ecem'e karşı aldığı sayı ile fark yine 2'ye çıktı ve skor 6-4 oldu.

All Star takımı mücadeleyi hiç bırakmadı Adem'in Markus karşısında aldığı sayı ile fark yeniden 1'e inerek 6-5 oldu. Yağmurun yer yer şiddetlendiği oyunda yarışmacılar çok zor anlar yaşadılar ama mücadeleden hiç vazgeçmediler. Özellikle bu son oyunda Gönüllüler çok daha fazla etkindiler. 

Damla ve Gizem2in ortalama 3,5 dakika süren oyununda zaferle ayrılan Damla oldu ve skorda eşitlenmiş oldu. Ümit Karan'ın aldığı sayı ile All Star yeniden öne geçti ve skorda 7-6 oldu.

Nevin'in Nagihan'a karşı aldığı sayı ile bu sefer durumu eşitleyen Gönüllüler oldu. Skor 7-7'ye geldi. Ardından karşılıklı alınan sayılarla oyun 8-8'e geldi. 

Heyecanın dorukta olduğu anlarda Anıl, Himicem'e karşı aldığı sayı ile Gönüllüler 9-8 öne geçirdi. Sonraki oyunda Nevin'in Ecem'e karşı aldığı sayı galibiyeti All Star'a getirdi.

 

ADAYA KİM VEDA ETTİ?

Önceki yayında yapılan Gönüllüler konseyinde isimleri çıkan Cumali, Marcus ve Yağmur'dan elenen isim ise Markus oldu. ( en sağdaki ) 

 

ESKİ BASKI

Ödül oyunun olacağı Survivor 2018 8. Bölüm Fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölüm tanıtımı ve Turabi'nin tecrübelerine dayandırdırdığı  müthiş analiz...

 

Survivor 2018 7. Bölümde neler yaşandı?

Survivor 2018'de dokunulmazlık heyecanı geride kaldı. All Star takımının damga vurduğu gecede Gönüllüler çok bir varlık gösteremedi ve 10'a 3 gibi büyük bir farkla oyunu kaybettiler. Özellikle sakatlanan ve kontrol altında olan Hakan'ın olmaması takımı çok etkilediği gözlemlendi. 

Gönüllüler takımı kendi içinde Bireysel dokunulmazlık oynuna gitti ve bu oyunda Funda birinci oldu. Funda hem isminin yazılmamasını garantiledi hem de bir isim söylemeye hak kazandı. 

Gönüllüler takımından Ramazan haftanın en iyi performansına sahip olduğu için o da kendini garanti altına aldı ve o da ada konseyinde bir isim söyleme hakkını elde etti.

ADA KONSEYİNDE HANGİ İSİMLER ÇIKTI

Gönüllüler takımının konseyinde 

Oylama ile CUMALİ, 

En iyi performans sahibi Ramazan MARKUS

Bireysel Dokunulmazlık kazananı Funda, YAĞMUR'un ismini verdi. Ve bu 3 adaydan bir tanesinin adaya veda edeceği belirlenmiş oldu.

GÖNÜLLÜLER KÖTÜ BİR TAKIM MI?

Survivor 2018 All Star başladığında rüzgar gibi esen Gönüllüler takımına ne oldu? 7 maç üst üste oyun kaybeden Gönüllüler takımını kar topu etkisi gibi felakete sürükleniyor. Ödül oyunlarının kaybedilmesi sonraki oyunlara aç çıkılmasına sebep oluyor. Aç çıkılan oyunlarda performanslar düşüyor. Bir kısır döngü gibi oluşan bu sürecin kırılması için Gönüllülerin bir an önce ödül oyunu kazanması lazım.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım