Survivor 2018 7. Bölüm Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı?

  • 2452
  • 2
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Şubat 2018 Cumartesi 23:51

Survivor 2018 7. Bölüm Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? Survivor'da eleme haftasına gelindi ve adadan bir kişi gidecek. Kimlerin ismi söylenecek? Ayrıntılar haberimizde…

YENİ BASKI...

Survivor 2018 7. Bölüm Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? Bu akşam Survivor'ın en önemli oyunu olan Dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Survivor adasında kalmak ve Survivor olmak için takımların bu mücadeleyi kesin kazanmaları gerekiyor.

Takımların Dokunulmazlık oyunu öncesindeki durumuna bakılacak olursa All Star'ın oyunlara damgasını vurduğunu söylemek yanlış olmaz. Üst üste 6 maç kazanan güçlü bir All Star takımı morali bozuk bir Gönüllüler takımına karşı mücadeleye çıktı. 

DOKUNULMAZLIK OYUNU

All Star takımı kaldığı yerden devam etti ve büyük ir mücadele ile skoru 6-2'ye kadar getirdi. Hakan Hatipoğlu'nun sakatlığından sonra çöküşe geçen ve 6 oyun üst üste kaybeden Gönüllüler takımında moral bozuktu.

6-2'den sonra Gönüllülerden Ramazan ve All Star'dan Nagihan'ın karşılıklı sayıları ile skor 7-3'e geldi. Hilmicem'in aldığı sayı ile All Star takımı skoru 8-3 yaptı. Sema'nın aldığı sayı ile All Star takımını durumu 9-3 yaptı. All Star'ın son skorunu yapan ve galibiyeti takıma getiren Turabi oldu ve All star takımı Survivor 2018 7. Bölüm Dokunulmazlık Oyununu kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık Oyununu kaybeden Gönüllüler Bireysel dokunulmazlık oynadılar. Bu oyunu kazanan ve ismi yazılmayacak olan yarışmacı Funda oldu.

Bu hafta Gönüllüler takımının en iyi performansına sahip yarışmacısı Ramazan da ismi yazılmayacak 2. ismi oldu.

ADA KONSEYİ

Gönüllüler takımının konseyinde yapılan oylamada Cumali'nin ismi çıktı. Ramazan Marcus'un adını verdi. Funda'da Yağmur'un ismini verdi. Bu 3 isimden bir tanesi adaya veda edecek.

ESKİ BASKI...

Bu akşam ekranlara gelen Survivor 2018 6. Bölümünün ardından Survivor 2018 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı...İlk dokunulmazlık heyecanı yarın başlayacak. İşte yeni fragman:

Survivor 2018 7. Bölüm Fragmanı:

 

Survivor 2018’de bir ödül oyunu daha geride kaldı. Çok farklı bir şekilde biten ödül oyunun kazananı All Star takımı oldu. Hakan Hatipoğlu'nun yokluğunda Gönüllüler kötü gidişata dur diyemedi ve 10'a 1'lik ezici bir yenilgi aldı.

All Star Adasında kıvılcımlar...

All Star takımında Nagihan kendisinin oynatılmadığını ifade ederek şikayetçi oldu ama arkadaşları onun bu görüşünü desteklemediler. Bu durum All Star takımında yakın zamanda ego savaşlarının yaşanacağını gösterir nitelikte. Bu Sırada Nihat Doğan da yavaş yavaş gerilmeye başladı ve özlü sözleri ile göndermeler yapmaya başladı. 

Gönüllüler adasında ise hem 10-1'li ödül oyunu mağlubiyeti hem de 5 maç üst üste kaybetmenin verdiği moral bozukluğu ve açlık ufak ufak gerilimi artırır nitelikteydi.

İşte Nihat Doğan'ın son göndermesi:

En İyiler Maçını Kim kazandı?

Bu akşam oynanan en iyiler oyununda kızlar yarıştı. All Star'dan Merve ve Sema; Gönüllüler takımından Nevin ve Funda'ya karşı yarıştı. 

Yarışmacılar bu oyunda hem konforlu yani yatak olan ada için hem de pirinç ve patates için yarıştılar.

Oyuna All Star takımı iyi başladı ve Sema ve Merve'nin sayıları ile 2-0 öne geçti. Nevin aldığı sayı ile Gönüllülere ilk sayısını getirdi. 

 

Sonraki turda Sema, Funda'ya karşı aldığı sayı ile All Star'ı 3-1 öne geçirdi. Merve Aydın'ın aldığı sayı ile skor 4-1'e geldi. Merve Aydın' bu oyunda bir kaza geçirdi ve hemen doktor müdahalesi yapıldı.

Son vuruşu Sema yaptığı ve aldığı sayı ile en iyiler oyunu All Star takımı 5-1 kazandı.

All Star takımı aldığı bu zafer ile üst üste 6. galibiyetlerini almış oldular. Yarın oynanacak Dokunulmazlık öncesi bomba gibi bir All Star takımına karşı Gönüllüler takımı nasıl tutunacak? Gönüllüler takımı nasıl toparlanacak? Hepsini zaman gösterecek...

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

zahide yoldaş

18 Şubat 2018 Pazar 00:00

Survivor 2018 7. Bölüm çok da heyecanlı değildi. All Star takımı resmen ezdi... Ben Survivor 2018'de All Star takımını destekliyorum..

mert seçil

18 Şubat 2018 Pazar 00:02

Survivor 2018 6. bölüm diyecektin galiba... Survivor 2018 7. Bölüm yarın olacak.. Dokunulmazlık oyunu çok heyecanlı

Bursa Web Tasarım