Survivor 2018 6. Bölüm Ödül Oyununu kim kazandı? EZİP GEÇTİLER...

  • 1692
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Şubat 2018 Cumartesi 12:18

Survivor 2018 6. Bölüm Ödül Oyununu kim kazandı? Ödül oyununda neler yaşandı? Ödül neydi? Yeni bölüm ödül oyununu kim kazanacak? İşte ayrıntılar...

YENİ BASKI

Survivor 2018 6. Bölüm Ödül Oyununu kim kazandı? Bu akşam Survivor 2018'de yine heyecan doruktaydı. Yarışmacılar için çok önemli olan ödül oyunlarından bir tanesi daha bu akşam oynandı. İşte tüm detaylar.

Survivor 2018'de Gönüllüler son oyunlarda ağır yara alırken All Star takımı gücünü, tecrübesini ve ağırlığını ortaya koymaya başladı. Son ödülleri alamayan ve 3 gündür kazanamyan Gönüllülerde moraller bozukken; All Star takımı daha moralli olarak görüldü. All star takımında ise herkesin ön plana çıkması ve oynamak istemesi, oynatılmayanların ise gücenmesi takım içinde bazı huzursuzluklara yol açıyor.

ÖDÜL NEYDİ?

Bu Akşamki ödül kişi başı üçer adet Eti Popkek’ti. Aslında, bakıldığında küçük bir ödül görünse de ada şartları için çok önemli olan bu tatlı ödülünü gören yarışmacılar çok sevindiler.  

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

İlk mücadelede Melih karşısında aldığı sayı ile Ümit Karan All Star takımını 1-0 öne geçirdi. Sahra’nın aldığı sayıya Markus cevap verdi ve skor 2-1 oldu. Oyunun devamında adeta All Star fırtınası esti ve Merve, Nihat, Damlacan, Turabi, Sema, Nihat, Sahra ve Murat’’nın sayıları ile All Star 9 fark atarak skoru 10-1’e getirdiler ve çok rahat bir galibiyet aldılar.

 

ESKİ BASKI...

Survivor 2018 6. Bölüm Fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölümün ipuçları...

Survivor 2018 5. bölümde neler yaşandı?

Dün akşamki yayında ödül ve en iyiler ada oyunu vardı. Ödül oyununda başabaş bir mücadele vardı ama All Star takımı 10-8'lik bir skor ile oyunu kazandılar.

En iyiler oyununda ise bambaşka bir all star takımı vardı. Gönüllüler takımı ise varlık gösteremedi. Bu oyunu All Star 5-1'lik rahat bir skorla kazandı. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım