Survivor 2018 53. Bölüm Kim elendi?

  • 4576
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 23 Nisan 2018 Pazartesi 00:04

Survivor 2018 53. Bölüm Kim elendi? Ödül Oyununu hangi takım kazandı? Ünlüler kötü gidişatı sonlandırabildiler mi? İşte ayrıntılar...

Survivor 2018'de haftanın son yayını ekranlara geliyor. Peki, Survivor 2018 53. Bölüm Kim elendi? İŞte yeni bölüm ile alakalı detaylar.

Ödül Oyunu

Bu akşam elemeden önce 2 tane ödül oyunu heyecanı yaşandı. 

İlki şampuan ve şinitzel ödüllü oyundu. Bu oyunda Ünlülerin ne yapacağı merak konusu olmuştu. Oyuna iyi başlayan Gönüllüler skoru 9-2'ye kadar getirdiler.

Bu skordan sonra atağa geçen Ünlüler arka arkaya aldıkları 6 sayı ile beraber durumu 9-8 yaptılar. 

Son oyunu bırakmayan Gönüllüler 10-8 ödül oyununu kazandılar ve arka arkaya 6. galibiyetlerini kazanmış oldular.

2. Ödül Oyunu

Waffle Ödüllü ikinci oyunun kazanıda arka arkaya 7. galibiyetlerini alan Gönüllüler oldu.

Kim elendi?

Yapılan oylama ile Survivor 2018'e  Ünlüler takımından veda eden isim SAHRA oldu

 

Survivor 2018 53. Bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor 2018 adasından Kim elenecek? Ünlülerden bir isim adadan ayrılacak. Bakalım hangi isim veda ediyor.

Survivor 2018 53. Bölüm

 

DENGELER DEĞİŞTİ

Survivor 2018'de rüzgar tersine döndü ve Gönüllülerden Cumali'nin de gitmesi ile her şey değişti. Gönüllüler takımı arka arkaya 5 maç kazanarak gerçek güçlerini göstermeye başladılar.

İki dokunulmazlık üst üste kazanan Gönüllüler bu hafta Ünlüleri zor duruma soktular. Ödül oyunlarını da kaybeden Ünlüler hem fiziken hem de mental olarak kötü bir hafta geçirdi.

KİM ELENECEK?

Yarın akşam Survivor 2018'de veda gecesi yaşanacak. Kimin eleceği konusunda Adem dışarıda tutulursa mücadelenin Sahra ve M.Kemal arasında yaşanacağı görülüyor.

Elif'in Adem'i söylemesi de çok garip bir durum olarak karşılandı. Takım en iyilerinden Adem'in gitme ihtimali çok çok düşük ama gitmesi durumunda Ünlülere resmen ağır bir darbe vurulmuş olacak.

Son dönem mental ve fiziki olarak çok düşen Sahra'nın özellikler agresif tavırları ile takımı da düşürdüğü gözlemlendi. 3 adaydan Sahra'nın gitmesi Ünlüler takımı için en iyi seçenek olarak görülüyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım