Survivor 2018 49. Bölüm ödül Oyununu Kim kazandı?

  • 3473
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Nisan 2018 Salı 09:16

Survivor 2018 49. Bölüm ödül Oyununu Kim kazandı? Cumali'nin gitmesi Gönüllüler takımına nasıl yansıyacak? İşte ayrıntılar.

Haftanın ilk Survivor oyununda Survivor 2018 49. Bölüm ödül Oyununu Kim kazandı? Son olarak Cumali'nin elenmesi Gönüllülere nasıl yansıdı? İşte tüm detaylar

Ödül Oyunu

Bu akşam yarışmacılar lahmacun kola için yarıştılar.

 

Başa baş giden oyun bir ara Gönüllülerin 6-4 üstünlüğüne kadar gelmişken daha sonra hiç sayı vermeyen Ünlüler oyunu 10-6'a kazandı. Cumali takımda olmadığı ilk oyunda  da değişen olmadı ve Gönüllüler yine kaybetti.

 

ESKİ BASKI

 

Survivor 2018'de dün eleme heyecanının ardından Survivor 2018 49. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ödül Oyununu Kim kazanacak? İşte yeni fragman

 

Survivor 2018 49. Bölüm fragmanı:

 

EN İYİLER ADA OYUNU

Dün akşam elemeden önce en iyilerin çıktığı ve konforlu adada kalmanın yanında erzakta kazanılan ödüllü olyun mücadelesi yaşandı. 

Kazanan takımın rahat adada kalmasının yanında tavuk ödülü de kazanacak olması ortaya güzel bir mücadele çıkardı. Oyunu kazanan ise Ünlülüer oldu.

İşte dünkü heyecanlı oyun:

 

 

KİM ELENDİ?

Survivor 2018'de bu hafta Ünlüler tam gaz devam ettiler. 2 dokunulmazlığı kazanan Ünlüler, kendilerini yine garanti altına aldılar. Gönüllülerde azalma ise devam etti. İlk dokunlmazlık sonunda Cumali ve Hakan; ikincisinin kaybedilmesi ile de Damla eleme potasına giren isimler oldu.

Defalarca eleme potasından kurtulan Cumali, bu sefer güçlü rakipleri Damla ve Hakan karşısında kurtulamadı ve adaya veda eden isim oldu.

Cumal'nin son sözleri ise şöyle oldu:

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım