Survivor 2018 42. Bölüm 2. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

  • 3357
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 08 Nisan 2018 Pazar 00:23

Survivor 2018 42. Bölüm 2. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı ve kimlerin ismi eleme potasına girdi? işte tüm detaylar...

Survivor 2018 42. Bölüm 2. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Haftanın 2. dokunulmazlık oyununda neler yaşandı kimler eleme potasına girdi. İşte ayrıntılar.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bu akşam ekranlara gelen haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Gönüllüler önde olmasına rağmen Ünlüler yine öne geçti. Şu an skor 5-4

Karşılıklı alınan sayılarla oyun 6-5'e geldi.

Ümit Karan ve Damla'nın sayıları ile durum 7-6 oldu. Ünlüler koşuyor Gönüllüler kovalıyor. 

Yiğit'in aldığı sayıya Nagihan karşılık verdi: 8-7

Turabi ve ardından Berna'nın aldığı sayılarla 2. Dokunulmazlığı kazanan takımda ÜNLÜLER oldu.

ADA KONSEYİ 

Ada konseyinde yapılan oylama ile Gönüllüler takımında aday olan 3. kişi FUNDA oldu. Dün de CUMALİ ve YAĞMUR'un isimleri eleme potasına girmişti.

 

ESKİ BASKI

İlk dokunulmazlık oyununun ardından Survivor 2018 42. Bölüm fragmanı yayınlandı ve 2. Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazanacak sorusu gündeme geldi. 

Survivor 2018 42. Bölüm fragmanı:

 

Survivor'da kartlar yeniden karıldı. Takımlar oluşturuldu. Ama değişen bir şey olmadı ve Ünlüler kazanmayı sürdürdü. 

Dün akşamın ilk oyununda ödül heyecanı yaşandı ve Gönüllüler takımı önde iken arka arkaya 5 sayı birden alan Ünlüler, adeta "hiçbir şey kolay olmayacak" mesajını verdi. Hilmi, Murat ve Damla'nın çabaları da fayda vermedi ve ödülü Gönüllüler kaybetti.

Ardından oynanan dokunulmazlık mücadelesinde farkı ikiye çıkaran Gönüllüler'de işler yine ters gitti ve kalan sayılarda başarılı bir oyun sergileyen Ünlüler dokunulmaz oldular. 

Gönüllüler takımı içine düştükleri durumdan ne zaman ve nasıl kurtulacak zaman gösterecek.

YENİ KURALLAR UYGULANIYOR

Survivor 2018 başladığından beri tek dokunulmazlık oynanıyordu ama takımların yenilenmesi ile kurallarda değişti. Artık Cumartesi ve Pazar birer dokunulmazlık oynanacak. Dokunulmazlıkları bir takım kazanırsa diğer takım cumartesi 2, pazar 1 olmak üzere eleme potasına 3 kişi sokacak. Eğer dokunulmazlıkları 1'er kere kazanırsa takımlar 2'şer aday çıkaracaklar.

KİMLERİN ADI ÇIKTI

Son bölümde Gönüllülerin konseyi vardı. Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazanan Damla

  

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım