Survivor 2018 41. Bölüm İlk Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı?

  • 2730
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 06 Nisan 2018 Cuma 22:21

Survivor 2018 41. Bölüm İlk Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? Yeni Bölümde neler yaşandı? Ödül oyununu hangi takım kazandı? İşte Survivor 2018 ile alakalı tüm detaylar.

Bu akşam yeni kurallara göre ilk dokunulmazlık oynanacak. Ama öncesinde ödül oyunu vardı. Survivor 2018 41. Bölüm İlk Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı? İşte ayrıntılar.

ÖDÜL OYUNU

Bu akşam ekranlara gelen yayında ilk oyun ödül oyunuydu ve ödül çay ve poğaça idi. Hem de ertesi sabah aynı ödül tekrar kazanan takımın olacaktı.Tabiki rahat adada kalma ödülü her hafta olduğu gibi bu oyunda da vardı. 

Oyunda Gönüllüler takımı kazanma temayülü gösterdi. 7-5 öne geçen Gönüllüler takımı bu avantajlarını kullanmadılar ve 10-7 oyunu ve ödülü kaybettiler. 

İLK DOKUNULMAZLIK OYUNU

Haftanın ilk dokunulmazlık mücadelesinde başabaş bir mücadele varken Gönüllüler bir ara farkı 2'ye çıkardı ve 8-6 yaptı ve acaba bu sefer kolayca bu iş bitecek mi derken Ünlüler takımı skoru eşitledi. ve 8-8'e getirdi.

Ümit Karan ve Anıl'ın mücadelesinde kazanan Ümit oldu ve oyun da 9-8'e geldi. Ünlülüler bugünkü iki oyunda da geriye düşmesine rağmen müthiç bir atakla geri döndü. Bu oyunu kazanabilecekler mi? Mücadele devam ediyor.

Sema son sayıyı alarak ilk Dokunulmazlığı ünlülüler takımına kazandırdı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK

Gönüllüler takımının oynadığı Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan DAMLA oldu.

ADA KONSEYİ

Gönüllüler takımının yaptığı oylama ile ilk aday CUMALİ oldu.

Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazan Damla ise YAĞMUR ismini verdi

ESKİ BASKI

Survivor 2018'de heyecan devam ediyor.Survivor 2018 41. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Ödül Oyununu Kim kazanacakı?

 

Survivor 2018 41. Bölüm Fragmanı

 

Survivor 2018 40. Bölümde Neler Yaşandı?

Survivor'ın son bölümden etli nohut ve pilav ödüllü oyun ekranlara geldi. Oyunda ilk sayılarda başabaş bir mücadele olsa da son anda arayı açan Ünlüler bu oyunuda kazanarak haftanın 3. oyununda 3. galibiyetlerini aldılar.

GÖNÜLLÜLERDE SORUN NEREDE?

Yeni takımların oluşturulmasından sonra galibiyet alamayan Gönüllüler takımı iç muahasebe yaparak sorusunun nerede olduğunu sorgulamaya başladılar. 3 başaralı yarışmacının Gönüllüler takımına gitmesi de bi değişklik yaratmadı.

Şimdi gözler Pazar akşamı oynanacak Dokunulmazlık oyununda bakalım Ünlülüler başarılı grafiklerine devam edebilecekler mi?

Ayrıca Ünlülüler takımına geçen Mustafa Kemal'in oynadığı 6 oyunun 6'sını da kazanması dikkatleri çekti. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım