Survivor 2018 37. Bölüm Dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

  • 4862
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 31 Mart 2018 Cumartesi 22:11

Survivor 2018 37. Bölüm Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bireysel Dokunulmazlığı hangi takım oynayacak ve ada konseyinde kimlerin ismi çıkacak? İşte detaylar...

Survivor 2018 37. Bölüm Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? En önemli oyunda neler yaşandı? İşte Survivor 2018 37. Bölüm Dokunulmazlık oyunu hakkında tüm detaylar...

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Bu akşam Survivor 2018'in en önemli oyunu olan Dokunulmazlık mücadelesi vardı. Kaybeden takımdan bir kişinin eleneceği oyunda All Star rüzgarı esiyor. Şu an skor 6-2 ve All Star önde.

Gönüllüler sonraki iki sayıyı alarak durumu 6-4'e getirdi.

Mustafa Kemal'in sayısı ile durum 6-5'e geldi. Funda Aldığı sayı ile durumu eşitledi. 

Sonraki 4 sayıyı alan All Star Takımı bir kez daha dokunulmaz olan taraf oldu. Bu hafta da Gönüllülerden bir isim elenecek.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK

Haftanın en iyi performansına sahip olan ve kendini koruma altına alan kişi ANIL oldu.

Bireysel Dokunulmazlığı kazanan isim ise bu hafta da CUMALİ oldu.

ELEME POTASI

Konseyde isimler çıkmadan Acun Ilıcalı Batuhan yarışmaya devam edemeyeceği haberini verdi. 

İkinci haber ise çok şaşırttı. Artık All Star takımı yenilmediğinden ikiye bölünecek ve takımlar 10'a 10 şeklinde devam edilecek. Bu haber All Star'ı çok üzdü.

Konseyde yapılan oylama ile Nevin ilk aday oldu.

Bireysel Dokunulmazlığı kazanan isim Cumali, Birsen'in adını verdi.

En iyi performans sahibi Anıl, Yağmur ismini verdi.

ESKİ BASKI

Survivor 2018 37. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Adadan elenmesi için kimlerin ismi çıkacak? Dün akşam ekrana gelen mücadelelerde kim kazandı? İşte yeni bölüm fragmanı ve diğer detaylar:

Survivor 2018 37. Bölüm fragmanı:

 

Survivor'da yine en önemli güne gelindi. Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Adada kalma mücadelesinde çok önemli bir oyun Survivor takımlarını bekliyor. All Star takımı dokunulmazlık oyununu şimdiye kadar bir defa kaybetti ve bunun sonucunda Nihat Doğan elendi. Gönüllüler takımı sürekli azalırken All Star takımı ilk günkü gücüne Berna'yı katmış bir şekilde yoluna devam ediyor. 

37. Bölümde Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Bireysel Dokunulmazlığı kim kazanacak? Adadan gitmesi için kimlerin ismi eleme potasına girecek. Çok merak edilen bu soruların cevabı bu yayında belli olacak.

EN İYİLER ADA OYUNU

Survivor'ın son yayınında en iyiler ada oyunu mücadelesi vardı. Bu oyunu kazanan taraf All Star oldu. All Star bu oyunu kazanarak hem konforlu adaya geçti hem de sucuk ödülünü kazandı.

ÖDÜL OYUNU

Dün akşam oynanan Dana Rosto ödüllü ödül oyununda kazanan 2 sayı farkla All Star takımı oldu. Bir ara farkı açan All Star takımı kaybettiği sayılarla Gönüllüleri oyuna ortak etti. Ama son sayılarını alarak yine galibiyete ulaştı.

 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım