Survivor 2018 36. Bölüm ödül oyununu kim kazandı?

  • 2527
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 30 Mart 2018 Cuma 23:34

Survivor 2018 36. Bölüm ödül oyununu kim kazandı? En iyiler ada mücadelesinde neler yaşandı? İşte Survivor 2018 36. Bölüm ödül oyununu ile alakalı tüm detaylar...

Survivor 2018 36. Bölüm ödül oyununu kim kazandı sorusu bu akşam cevabını buluyor. Bu akşam öncelikle en iyiler ada mücadelesi var. Ardından ödül oyunu ekranlara gelecek. İşte yeni bölümde yaşananlar.

EN İYİLER ADA OYUNU

Bu akşamki yayında Survivorlar konforlu ada ve erzak için mücadele ediyorlar. Oyunun başında All Star 2-0 öne geçmesine rağmen Gönüllüler 2-2'yi yakaladı ama Ümit Karan aldığı sayı ile All Star'ı öne geçirdi. Arkasından Berna'nın aldığı sayı ile oyun 4-2'ye geldi. 

Karşılıklı sayılarla skor 6-5 All Star'ın üstünlüğü ile devam ediyor. 

All Star takımı bundan sonra Gönüllülere 1 sayı verdi ve oyunu 10-6'lık bir skorla kazanan taraf oldu.

Ayrıntılar Geliyor...

ÖDÜL OYUNU

Kazanan takıma dana rosto ve patates püresi yemek ödülünü verilecek. Ve mor odadaki avantajlardan yararlanacaklar.

Bu akşam takımlar Survivor Basketbolunda kıran kırana bir mücadele verdi. Oyunu son anda 10-8'lik skor ile ALL STAR KAZANDI.

 

ESKİ BASKI

Survivor 2018 36. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ödül oyununu kim kazanacak? En iyiler Ada oyununda ada el değiştirecek mi? Nagihan ve Hakan arasında kılıçlar çekildi. İşte yeni fragman.

Survivor 2018 35. Bölüm:

 

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Survivor 34. Bölümde Ödül oyunu heyecanı yaşandı. Pizza ödülünü duyan yarışmacılar kendilerinden geçti. Özellikle uzun zamandır oyun kazanamayan Gönüllüler için bu oyun çok önemliydi. 

Gönüllüler takımı oyunda atışları çok iyi yaptılar ve All Star'a fark atarak pizza ödülünü kazandılar.  Bakalım 35. Bölüm ödül oyununu kim kazanacak? 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım