Survivor 2018 34. Bölüm İletişim ödülünü kim kazandı?

  • 2427
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 29 Mart 2018 Perşembe 08:28

Survivor 2018 34. Bölüm İletişim ödülünü kim kazandı? En iyiler ada oyunu mücadelesinde kazanan hangi taraf oldu? Gönüllüler iletişim oyunundaki şanssızlıklarını yenebilecekler mi? İşte tüm detaylar.

Survivor 2018 34. Bölüm İletişim ödülünü kim kazandı sorusunun cevabı bu akşam yanıtını buluyor. Ama öncesinde en iyiler ada oyunu oynanıyor. İşte Survivor 2018 34. Bölümle ilgili sıcağı sıcağına tüm ayrıntılar.

EN İYİLER ADA OYUNU

Bu akşamın ve bu haftanın ilk oyunu ada oyunu oldu. Kazanan takım konforlu adada kalacak. Bunun yanında yarışmacılara tost makinesi ve tost malzemeleri de verilecek.

En iyiler oyununa All Star'dan Ümit Karan, Adem, Damla ve Sema; Gönüllüler'den Mustafa Kemal, Hakan, Nagihan ve Birsen çıktı.

All Star takımı oyuna çok iyi başladı ve durumu 5-2'ye getirdi.   

Son olarak konforlu adayı kaybeden All Star takımının bu oyuna büyük bir motivasyonla çıktığı gözlendi. Arka arkaya alınan sayılarla All star skoru 9-2'ye getirdi. 

Sema aldığı sayı ile oyunu All Star'a kazandırdı. Haftanın ilk oyununda All Star Gönüllülere büyük fark attı.

İLETİŞİM ÖDÜLLÜ OYUN

Bu akşamki iletişim ödülü:

Kazanan takım All Star olursa ailelerinden gelen mektuplarını okuyacak. Eğer Gönüllüler kazanırsa arkadaşları ve ailelerinden gelen fotoğraflı mesajları okuyacak.

Oyunda All Star yine iyi oynuyor. Şu an skor 7-4 All Star'ın lehine. 

Karşılıklı sayılarla skor 9-5'e geldi. Murat'ın sayısı ile oyunu All Star takımı kazandı

 

ESKİ BASKI

Survivor 2018'de yeni bir hafta başlıyor ve Survivor 2018 34. Bölüm Fragmanı yayınlandı. İletişim ödülünü kim kazanacak? Yarışmacıların dışarıdaki dünyaları ile iletişim kurabildikleri tek yer bu oyun sonunda kazandıkları mor oda oluyor. 

Mor odada yarışmacılar sevenlerinden gelen mesajları okuyabiliyor ve fotoğraflara bakarak hasret giderebiliyor. İletişim ödülü kademe kademe büyüyor. Her hafta kazanan takım farklı bir ödülle karşılaşırken kaybeden takım arkadan sırası ile o ödülleri alıyor. Şimdiye kadar Gönüllüler iletişim ödüllü oyunu hiç kazanamadılar. Bakalım Gönüllüler takımı bu sefer ne yapaacak?

Survivor 2018 34. Bölüm Fragmanı: 

GÖNÜLLÜLERDE GERİLİM BAŞLIYOR

Sürekli kaybedilen dokunulmazlık oyunlarının ardından konseylerde yazılan isimler yavaş yavaş Gönüllüler takımında gruplaşmaların da olduğunu gösteriyor. Yeni bölümde Hakan'ın dikkat çektiği noktada bu. Başarılı bir yarışmacı olan Yağmur'un 3 kişi tarafından yazılması yeni bir grubun ilk adımları mı bunu zaman gösterecek.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım