Survivor 2018 33. Bölüm kim elendi?

  • 2744
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 25 Mart 2018 Pazar 23:14

Survivor 2018 33. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? ve Survivor'dan kim elenecek? sorularının cevapları merak ediliyor. İşte konu ile alakalı detaylar ve son bölümün analizi.

Survior 2018'den bu hafta elenen isim Ramazan oldu. 

Dokunulmazlık oyununun ardından Survivor 2018 33. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı araştırıldı. Survivor 2018 33. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Survivor 2018 33. Bölüm fragmanı:

 

Survivor 2018 32. Bölümde Neler Yaşandı?

Survivor 2018'de dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Sadece bir kere dokunulmazlık oyunu kaybeden All Star'ın bu sefer ne yapacağı merak konusuydu. Gerilimli geçmeye müsait olan sumo oyunu beklendiği gibi adrenalin doluydu ve çok yorucuydu. 

Oyunda Hakan sakatlanarak çıktı. Turabi ve Batuhan gerilimi yaşandı. Sema ve Nagihan mücadelesinde heyecan dolu anlar yaşandı ve sonuç olarak kazanan All Star takımı oldu. 

 

 

GÖNÜLLÜLER DE SÜRPRİZ

Bireysel Dokunulmazlık oyununa giden Gönüllüler takımında haftalardır adı eleme listesinden çıkmayan Birsen'in en iyi performans sahibi olması herkesi şaşırttı. Bu, Gönüllülerin hesaplarında da değişiklik meydana getirdi. 

Bireysel Dokunulmazlığı kazanan isim ise Cumali oldu. 

KİMLERİN İSMİ ÇIKTI

Gönüllüler takımı yaptığı ada oylamasında Anıl'ın ismi çıktı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazananan Cumali ise performans düşüklüğünden dolayı Ramazan'ı söyledi.  en iyi performans sahini Birsen ise Yağmur'un ismini söyledi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım