Survivor 2018 32. Bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

  • 3890
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 24 Mart 2018 Cumartesi 23:34

Survivor 2018'de hatanın en önemli yayını ekranlara geliyor. Survivor 2018 32. Bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Bireysel Dokunulmazlığı kim kazanacak ? Eleme potasına kimler girecek. İşte detaylar...

Survivor 2018 32. Bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusu bu akşam cevabını buluyor. Kaybeden takım bireysel dokunulmazlık oynayacak ve Konseyde bir isim çıkaracak. En iyi performansa sahip olan yarışmacı ile bireysek dokunulmazlığı kazanan yarışmacı da birer kişi aday olarak çıkarak. Bakalım eleme potasında kimler olacak?

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor 2018 32. Bölüm dokunulmazlık oyunu büyük çekişmeye sahne oluyor. Bir All Star bir Gönüllüler öne geçiyor. Oyunda bir çok gerilim anlar yaşandı. 

Oyunda Adem - Hakan mücadelesinde Hakan sakatlandı ve oynayamadı. Birsen Merve arasındaki mücadelede ise Batuhan'ın Merve'nin şov yaptığını söylemesi iki takım arasında gerilime neden oldu. 

En merak edilen karşılaşmalardan biri de Sema - Nagihan arasında olandı. Sema NAgihan'ı yerden kaldırmadı ve sayıyı aldı.

Karşılıklı alınan sayılarla oyun 4-4'e geldi

Berna ve Adem'in aldığı sayılar ile All Star 6-4 öne geçti.

All Star takımı ardından oyuna ağırlığını koydu  ve durumu 9-5'e getirdi. 

Ramazan Hilmicem karşılaşmasında Hilmicem diskalifiye oldu ve Ramazan sayıyı aldı: 9-6

TURABİ'NİN ALDIĞI SAYI İLE DOKUNULMAZLIK ALL STAR'IN OLDU...

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK

Gönüllüler takımı Bireysel dokunulmazlık oyununa gitti ama öncesinde en iyi performans sahibi yarışmacı açıklandı. 

Gönüllüler takımında en iyi performans sahibi sürekli eleme potasında olan BİRSEN oldu.

Bireysel Dokunulmazlığı kazanan isim ise CUMALİ oldu.

 

ELEME POTASI

Ada oylamasında Anıl

Cumali'nin oyu ile Ramazan

Birsen'in oyu ile Yağmur eleme potasına girdi. 

Yarın bu 3 isimden bir tanesi elenecek.

ESKİ BASKI

Merakla beklenen Survivor 2018 32. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Yarışmacılar için en önemli oyunlardan birisi olan Dokunulmazlık oyununu kimin kazanacağı merak ediliyor. Turabi Ve Adem arasında neler yaşandı? İşte detaylar

Survivor 2018 32. Bölüm fragmanı

 

Survivor 2018 31. Bölümde neler yaşandı?

Survivor'da son yayında hem ödül oyunu hem de en iyiler ada oyunu heyecanı yaşandı. Ada oyununda bu sefer kazanan Gönüllüler oldu ve yataklı adaya geçtiler. Ayrıca erzak ödülünü de kazanmış oldular.

TURABİ'DEN ZEYTİN DALI

Geçtiğimiz hafta Acun Ilıcalı'nın konseyde dile getirdiği ve herkesin merak ettiği ama herhangi bir açıklama yapılmayan Turabi - Adem tartışmasında yeni bir gelişme 31. bölümde yaşandı. 

Taraflardan Turabi, Adem'in yanına giderek barış eli uzattı ve Adem'den özür dileyerek her şeyi geri bırakma teklifinde bulundu. Adem'den Turabi'nin bu durumundan hoşnut olduğunu ifade ederek bu teklifini kabul etti ve ikili arasındaki buzlar erimiş oldu. Turabi, açlık ve sinir hali ile bazı sözlerin edildiğini ve normal hayatta böyle bir şeyin olamayacağını söylemesi Survivor adasının da ruh halini gösteren bir ifade oldu.

 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım