Survivor 2018 29. Bölüm ödül oyunu kim kazandı?

  • 7946
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 19 Mart 2018 Pazartesi 22:59

Survivor 2018 29. Bölüm ödül oyunu kim kazandı? En iyiler ada oyununda neler yaşandı? Ödül oyunu heyecanının yaşanacağı yeni bölümde gerilimli anların olduğunu görülüyor. İşte detaylar.

Survivor 2018 29. Bölüm ödül oyunu kim kazandı? Ada oyunu mücadelesinde neler yaşandı? Bu akşam All star takımına Berna son yedek olarak katılıyor. Daha önce çok büyük problemler yaşayan Sahra - Berna arasında neler yaşanacak. Survivor 2018 29. Bölüm başladı ve sıcağı sıcağına haberimizde...

EN İYİLER ADA OYUNU

Her hafta konforlu ada için yapılan mücadelede bu akşam ödül olarak süt ve kek de vardı. Bu oyunu kazanan takım yataklı adada kalıyor ve erzakları alıyor.

Bu akşamki en iyiler oyununa All Star'dan Turabi, Damla, Sema ve Hilmi; Gönüllülerden, Hakan, Batuhan, Funda ve Nagihan çıktı.

Bu oyunu ve ödülleri kazanan bu hafta All Star oldu. Özellikle Turabi'nin performansı çok iyiydi.

ÖDÜL OYUNU

Bu akşamın ödülü Burger King'di. Takımlar bu ödülü gördüklerinde kendilerinden geçtiler. 

Survivor tarzı hentbol oyununu kazanan bu güzel ödülün tadını çıkaracak.

Ödül oyununda Nagihan ile Sahra arasındaki gerilim Acun'un ikiliye kırmızı kart vermesi ile sonuçlandı. Karşılıklı alınan sayılarla oyun 2-2 oldu.

Karşılıklı alınan sayılarla durum 5-4 oldu. Gönüllüler takımı öne geçti.

Gönüllülerin kızlarının All Star'ın erkeklerinin başarılı olduğu mücadelede Ümit Karan adeta şov yaptı. Durum Gönüllüler lehine 8-6 oldu.

Karşılıklı sayılarla durum 9-8 oldu. 

Son sayıyıda alan Gönüllüler takımı ödülün sahibi oldu.

 

ESKİ BASKI

Survivor'ın son bölümünde enternasyonel karşılaşma yani milli heyecan vardı. Bu yayının bitmesininden sonra Survivor 2018 29. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusuna yanıt arayan izleyiciler internete koştular. Survivor 2018 29. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ödül oyunu kim kazanacak? İşte yeni fragman

Survivor 2018 29. Bölüm fragmanı

 

Survivor 2018 28. Bölümde neler yaşandı?

Türk - Yunan karşılaşmasının damga vurduğu gecede önce Yunan takımının karşısına hangi takımın çıkacağı sorusu cevabını buldu. Çekişmeli geçen mücadele az farkla All Star kazandı. Şimdiye kadar hiç bir enternasyonel oyunda yer alamaya Gönüllüler takımı yine hüsrana uğradı ve hem bu oyunu hem de sucuk ekmek ödülü kaybetti.

 

Bu oyunda düşerek sakatlanan İpek hastaneye kaldırıldı.

GÖNÜLLÜLERDE ÇATLAK?

Gönüllüler takımına Nagihan'ın girmesi ile bazı anlaşmazlıkların olduğu görülüyor. All Star'da galibiyetlere alışan Nagihan, Gönüllüler takımında kaybedilen ödül oyunlarının ardından sinirlerinin bozulduğu görüldü. Sesini daha çok çıkaran Nagihan'ın ileriki günlerde nasıl bir psikolojiye sahip olacağı merak konusu.

ALL STAR TÜRKİYE'NİN GURURU

All Star takımı fark açtığı oyunda yine herkesi heyecanlandırdı ve bayrak yarışında kazanan Türkiye oldu.

KİM ELENDİ?

Gönüllüler takımında Ramazan, İpek ve Birsen aday olmuştu. Halk oylaması sonucunda adadan ayrılan isim İPEK oldu.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım