Survivor 2018 27. Bölüm Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme potasında kimler var?

  • 3090
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Mart 2018 Cumartesi 23:01

Survivor 2018'in en önemli mücadelesi gerçekleşiyor. Survivor 2018 27. Bölüm Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Eleme potasında kimler var? Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Tüm detaylar ve analiz sıcağı sıcağına haberimizde.

Bu akşan Survivor 2018 27. Bölüm Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? ve Eleme potasında kimler var? soruları cevabını buluyor. Adada kalma mücadelesinde neler yaşanacak? Survivor'ın en önemli oyunu dokunulmazlık mücadelesi başladı. İşte detaylar.

SURVİVOR 2018 27. BÖLÜM DOKUNULMAZLIK OYUNU

Dokunulmazlık oyunu öncesinde Gönüllülerden Funda'nın oynayıp oynanaması ile alakalı tartışma Funda'nın oynamama kararı alması ile sonlandı. Bu akşamki oyun Survivor tarihinin en uzun havuz parkuru olarak tarihe geçti. Yarışmacıları zorlayacağa benzeyen bu parkurda bakalım dokunulmazlık oyununu kim kazanacak?

All Star takımı bu oyunu daha çabuk kavradı ve farkı 3 sayıya kadar çıkarıp skrou da 6-3 yaptı. Gönüllülerden Anıl'ın aldığı sayı farkı 2'ye indirdi: 6-4

Nagihan aldığı sayı ile skoru 6-5 yaptı. All Star arka arkaya aldıkları sayılarda oyunu 8-5'e getirdi. Son sayıda Yağmur kaybettiği sayı sonrasında arkadaşları ile ufak bir gerginlik yaşadı.

Turabi ve Elif'in aldığı sayılarla All Star bu haftanın dokunulmazlığını kazanan takım oldu.

 

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU

Gönüllüler takımında En iyi performansa sahip olan Funda koruma altına girdi ve bir isim söyleyecek.  

Gönüllüler takımından bireysel dokunulmazlığı kazanarak kendini garanti altına alan isim Nagihan oldu.

ELEME POTASI

Konseyde Gönüllüler takımının yaptığı oylama ile İpek ilk aday oldu.

Nagihan, Ramazan'ın ismini verirken; Funda, Birsen'in ismini verdi.

 

ESKİ BASKI

Survivor 2018 27. Bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabını arayan Survivor severler internetin başına geçti. Survivor 2018 27. Bölüm fragmanı yayınlandı. Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? İşte yeni bölüm fragmanı:

Survivor 2018 27. Bölüm fragmanı:

 

Yarın akşam heyecan yine dorukta olacak. Survivor 2018 27. Bölümde Dokunulmazlık oyununu heyecanı yaşanacak. İki takım adada kalma mücadelesi verecek. Yenilen takım bireysel dokunulmazlık oynayacak ve konseyde bir isim çıkarak. Geçen hafta Dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmış ve adadan Nihat Doğan ayrılmıştı. Bakalım Gönüllüler bu hafta ne yapacak? İsim yazmakta zorlanan All Star takımı dokunulmazlığı kazanabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası yarınki yayında açığa çıkacak.

Survivor 2018 27. Bölümde Neler Yaşandı?

Bu akşamki yayında öncelikle en iyiler mücadelesi vardı. Bu oyunun son bölümünde zorluk yaşayan All Star takımı sonradan atışları çözse de bu oyunu kazanmalarına yetmedi. Böylece Gönüllüler hem adayı ellerinde tutmuş oldular hem de ekstra erzakları adalarına götürdüler. 

İki takım daha sonra mor oda oyunu oynadı.  Survivor 2018 26. Bölüm ödül oyununun kazananı iki sayı farkla All Star oldu. Çekişmeli bir mücadele ortaya koyan takımlar tavuk için yarıştılar.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım