Survivor 2018 26. Bölüm Ödül Oyununu kim kazandı?

  • 3533
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 16 Mart 2018 Cuma 22:52

Survivor 2018 26. Bölüm Ödül Oyununu kim kazandı? En iyiler adalar oyununda neler yaşandı? Merak edilen soruların yanıtları haberimizin devamında. Survivor heyecanı sıcağı sıcağına idealhaber'de...

En iyler oyunu ile beraber Survivor 2018 26. Bölüm Ödül Oyununu kim kazandı sorusunun cevabı da bu akşamki yayında belli olacak. En iyiler ada oyununu en son Gönüllüler kazanmıştı. Hem daha fazla erzak hem de yataklı barakalar için mücadele eden yarışmacılar için ada oyunu diğer oyunlara daha rahat çıkmak için önemli bir oyun. 

EN İYİLER ADA OYUNU

Bu akşam en iyiler oyunundan son bölümdeki atışlar özellikle All Star takımını çok zorladı. Gönüllüler bu bölümde daha başarılıydılar ve bir ara skoru 6-1'e kadar getirdiler. Ama son bölümü çözen All Star takımının sayı alması ile beraber fark kapandı ve skor 7-5'e geldi. Anıl, Turabi'den aldığı sayı ile skoru 8-5 yaptı.

Funda ve Ümit Karan'ın karşılıklı aldığı sayılar ile oyun 9-6'ya geldi. Sema aldığı sayı ile skoru 9-7 yapsa da son oyunda Gönüllülerden Mustafa Kemal'in aldığı sayı ile ödül GÖNÜLLÜLER takımının oldu.

 

SURVİVOR 26. BÖLÜM ÖDÜL OYUNU

Bu akşamın ödülü tavuklu sandeviçti ve kazanan takım vadamatikten takımı için bir hediye seçecek. Ayrıca her hafta kazanan takımın oynadığı mini oyunda bir kişi 500 vada puan kazanıyor.

Ödül oyununda başabaş bir mücadele vardı ama All Star bir ara farkı 2'ye çıkardı ve 6-4 yaptı. Hakan'ın aldığı sayı ile fark 1'e düştü. Karşılıklı alınan sayılar ile durum 7-7 oldu. Birer sayı alan takımlar skoru 8-8 yaptı ve en iyiler yarışı başladı.

Hakan Turabi karşılaşmasında son saniye ile kazanan Turabi oldu. Kendi kazandığını sanan Hakan sepete girdi ama kazanan Turabi idi.

İşte o an:

Son oyunda Nagihan takılınca fark atan ve önde gelen hem sayıyı aldı hem de takımı All Star'a galibiyeti getirdi.

Ayrıntılar geliyor...

ESKİ BASKI

İletişim ödül oyununun ardından Survivor 2018 26. Bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusuna cevap bulmak isteyen Survivor severler hemen araştırmaya koyuldular. Yeni bölüm fragmanı az önce yayınlandı. Müthiş bir bölüm Survivor severleri bekliyor ve Hakan dönüyor.

Survivor 2018 26. Bölüm fragmanı

 

Survivor 2018 25 Bölümde neler oldu?

Survivor 2018'in son bölümünde sembol oyunu ve iletişim ödülü heyecanı yaşandı. Seöbol oyununun önemi büyüktü. Yarışmacıları birleşme partisine haftalar öncesinde götürecek olan semboller için kıyasıya bir mücadele vardı. 

Sembol oyununa erkeklerde All Star; kızlarda Gönüllüler damga vurdu. Erkeklerde kazanan Adem olurken kızlarda Yağmur sembolü ve akıllı telefon ödülünü kazanan isim oldu.

Son bölümde iletişim ödülü heyecanı dorukta idi. Bu ödülü hiç kazanamayan Gönüllüler her şeyleri ile saldırdılar. Bu oyunda Funda yaadığı talihsizlik ile boğulma tehlikesi atlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım