Survivor 2018 25. Bölüm iletişim ödülünü kim kazandı?

  • 3236
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 15 Mart 2018 Perşembe 22:48

Survivor 2018 25. Bölüm iletişim ödülünü kim kazandı? Bu akşam en önemli ödül oyunlarından bir tanesi ekranlara geliyor. Gönüllüler hiç kazanamadıkları bu ödüle kavuşabilecekler mi? Yarışmacıların en hassas oldukları ödül ne olacak? İşte yeni bölüm ile alakalı detaylar...

Survivor 2018 25. Bölüm iletişim ödülünü kim kazandı sorusunun yanıtı cevabını buluyor. Ada hayatında aile hasreti çeken yarışmacılar için çok önemli olan iletişim ödülü yarışmacıların morallerini yükseltmesi bakımında da önem arz etmekte. 

İletişim ödüllerinde All Star'ın üstünlüğü söz konusu ki Gönüllüler şimdiye kadar bu oyunu hiç kazanamadı. All Star ise 4. zaferini almak istiyor. Yeni egelen yarışmacılar ile mücadele iyice arttı. Bakalım Survivor 2018 25. Bölüm iletişim ödülünü kim kazanacak...

SEMBOL OYUNU

Ödül oyunundan önce bu akşam sembol oyunu vardı. Birleşme partisine erkenden gitmek isteyen yarışmacılar için semboller büyük öneme sahip.  

Ayrıca sembolü kazanan yarışmacı bu oyun sonunda bir de akıllı telefon kazanacak. 

Sembol oyununda erkeklerde All Star Gönüllülerin erkeklerini süpürdü. Finalde Adem ile Turabi mücadele etti. Kazanan ve sembolü kazanan ise Adem oldu.

Kızlarda ise tam tersi oldu ve All Star'ın kızları elendi. Finalde Yağmu ile Funda karşılaştı ve kazanan Yağmur oldu.

 

İLETİŞİM ÖDÜLLÜ OYUN

Oyunu Gönüllüler kazanırsa fanlarından gelen mesajları okuyacaklar; All Star kazanırsa aileleri ile iletişim kuracak.

Çok önemli iletişim oyununda All Star bir ara farkı açsa da son anda yaptığı atak ile Gönüllüler 6-6'da All Starı yakaladı. Karşılıklı alınan sayılar ile oyun 7-7'ye geldi. Eşitliği bozan ise Anıl ile Gönüllüler takımı oldu ve durum 8-7'ye geldi. Damla aldığı sayı ile skoru eşitledi. 8-8

Ramazan'ın aldığı sayı ile Gönüllüler iletişim ödülüne çok yaklaştı. 9-8

Elif'in Nevin'den aldığı çok önemli sayı ile eşitliği yeniden sağladı: 9-9 Kazananı bayrak yarışı belirleyecek... 

Bayrak yarışında kazanan Sema ve Hilmicem ile All Star oldu: 10-9

 

 

ESKİ BASKI

En iyiler oyunu ile ödül heyecanının yaşandığı Survivor 2018 24. Bölümünün ardından Survivor 2018 25. Bölüm fragmanı yayınlandı. Survivor'ın yeni bölümünde iletişim oyunu heyecanı yaşanacak. Daha önce bu oyunların tümünü All Star takımı kazanmıştı. Peki bu sefer İletişim ödülünü kim kazanacak?

Survivor 2018 25. Bölüm fragmanı:

 

Survivor 2018 24. Bölümde Neler Yaşandı?

Survivor'ın son yayınında hem en iyiler ada oyunu hem de ödül oyunu mücadelesi vardı.

En iyiler oyunu çok değişik geçti. 6. sayıya kadar çok rahat bir All Star takımı vardı. Özellikle Ümit Karan çok önemi sayılar aldı. Ama Sema'nın bu oyunda hiçbir sayı alamaması All Star takımına büyük darbe vurdu. Son bölümdeki atışı çözemeyen Sema'nın aksine Funda çok kolay bir şekilde bu bölümü geçti. Toparlanan Gönüllüler öne geçtiler ve sonunda oyun 9-9'a geldi.

Bayrak yarışında oyun sonunu Funda ve Ümit Karan oynadı. Ümit Karan bu bölümde heyecan yapınca geriden gelen Funda sayıyı aldı ve oyunda Gönüllülerin oldu.

YEDEK YARIŞMACILAR ADADA

En iyiler mücadelesinden önce iki kişi All Star takımına iki kişi de Gönüllüler takımına girdi. Yeni oyuncuların takımlara ne katacağı ve dengeleri nasıl etkileyeceği merak konusu.

ÖDÜL OYUNU

Dün akşam oynanan ödül oyunun kazananı da All Star oldu. Uzun zamandır ödül kazanamayan All Star takımı bu ödül bir nefes almış oldular. Ayrıca oyunların artık büyük farklarla değil başabaş gittiği de dikkatleri çekti. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım