Survivor 2018 24. Bölüm Ödül Oyununu Kim Kazandı?

  • 5648
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 12 Mart 2018 Pazartesi 23:42

Survivor 2018 24. Bölüm Ödül Oyununu Kim Kazandı? soru yanıtını buluyor. 4 yeni yarışmacının takımlara dahil olması dengeleri nasıl etkileyecek... Ödül ne olacak? İşte yeni bölümle ilgili tüm detaylar...

Bu akşam ekranlara gelen yayınla Survivor 2018 24. Bölüm Ödül Oyununu Kim Kazandı belli oluyor. All Star mı? Gönüllüler mi? Nihat Doğan'ın All Star'dan elenmesi ve 4 yeni yarışmacının takımlara dahil olmaları Survivor 2018 adeta yeniden başlıyor. Bakalım Gönüllüler çıkışlarına devam edecekler mi? All Star Ödül oyununu alabilecek mi? Tüm detaylar haberlerimizde.

EN İYİLER ADA OYUNU 

Bu akşamın ilk oyunu konforlu adanın kime ait olacağı sorusunun yanıtını verecek. Bu oyunda kazanan hem konforlu adayı hem de erzakları kazanıyor. 

Alp, yarışmadan önce yaptığı sürpriz ile Survivor'a katılan 4 yeni yarışmacıyı açıkladı. All Star'a Elif ve Yiğit; Gönüllülere  Mustafa ve Batuhan oyun öncesinde dahil oldu. 

En iyiler oyununda çekişmeli bir karşılaşma vardı. Karşılaşma 8-8'e kadar beraber geldi. Sema'nın son bölümdeki yerde başarısız olması Gönüllülerin oyundan kopmamasını sağladı.

Ramazan'ın aldığı sayı oyunu 9-8'e getirdi. 

All Star takımı mücadeleyi bırakmadı ve Sahra'nın aldığı sayı ile durum 9-9 oldu. Bayrak yarışını galibi belirleyecek. 

Bayrak yarışında kazanan GÖnüllüler oldu ve 10-9'luk bir skorla oyun tamamlandı.

SURVİVOR 24. BÖLÜM ÖDÜL OYUNU

Bu akşamki ödül ızgara tavuk ve salata oldu. Ayrıca kazanan takımın adasına kurulacak sistem ile yarışmacılar fitness eğitimi alacak. 

Survivor'ın başından bu yana en çekişmeli ödül oyunu oynanıyor. Defalarca beraberlik sağlandı ve son olarak skor 8-8'e geldi.

All Star'dan önce Hilmi ardından Sema'nın aldığı sayılar ile ödül All Star'ın oldu

ESKİ BASKI

Yeni haftanın ilk bölümü Survivor 2018 24. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Sem - Nagihan gerilimi ve yeni oyuncular dikkatleri çekiyor.

Survivor 2018 24. Bölüm fragmanı:

 

SURVİVOR 2018 23. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Survivor 2018 23. Bölümde Gönüllüler geri döndü diyebiliriz. Dokunulmazlıktan sonra en iyiler oyununu kazanan All Star ödül oyununu son sayıyla kaybettiler. Ayrıca bu hafta ilk kez All Star'ın konseyi oldu ve adadan bir kişinin ayrılacak olması yarışmacılara da yansıdı. 

Bu haftanın en önemli olayı Nagihan'ın Gönüllüler takımına geçmesi oldu. Nagihan, Gönüllülere geçerek o takıma yeni bir hava kattı ve aldığı sayılarla da önemli katkı sağladı.

ALL STAR STRESE GİRDİ

Nagihan'ın Gönüllülere geçmesi arkasından kaybedilen dokunulmazlık ve son olarak 1 sayı ile kaybedilen ödül oyunu All Star takımında strese yol açtı. Bundan sonra neler olacak? Gönüllüler takımı galibiyet serisi sağlayabilecek mi? All Star yeniden atağa kalkabilecek mi? Tüm bu soruların cevabını yeni bölümlerde göreceğiz.

 KİM ELENDİ?

Dün akşam All Star'da 3 elenme adayı vardı.

Yapılan oylama ile All Star takımında ilk veda eden isim Nihat Doğan oldu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım