Survivor 2018 23. Bölüm All Star'dan kim elendi? 12 Şubat 2018 elemesi

  • 2880
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 12 Mart 2018 Pazartesi 00:28

Survivor 2018 23. Bölüm All Star'dan kim elendi? En iyiler oyununun kazananı kim oldu? Oyunlarda neler yaşandı. Tüm detaylar sıcağı sıcağına haberimizde. İşte detaylar...

Survivor 2018 23. Bölüm All Star'dan kim elendi? Konsey sonrası ilk oyunda neler yaşandı? Nagihan'ın Gönüllülere geçmesi ile oyunlar nasıl şekillendi. Dün Gönüllüler takımına geçen Nagihan, bugünkü oyunda nasıl bir performans gösterdi? Tüm detaylar burada...

SURVİVOR 2018 23. BÖLÜM EN İYİLER OYUNU

Bu akiam oynanan En iyiler Oyununda All Starda Adem, Murat, Sema ve Damla; Gönüllülerde ise Nagihan, Nevin, Anıl ve Ramazan çıktı.  

All Star oyuncuları bu oyunda başarılıydılar. Özellikle Sema - Nagihan karşılaşması günün en çok beklenen karşılaşması idi. Bu sayıyı rahat alan Nagihan'a da cevabını böyle verdi. Skor 4-2 oldu.

 Oyunun kalan kısmında All Stra şov yaptı ve 10'a 3  oyunu kazandı

MOR ODA ÖDÜL OYUNU

Bu akşam oynanan ödül oyunu ile yarışmacılar Mor odada menemen keyfi yaşayacaklar. Bunun yanında Mor odada Ailecek Şaşkınız filmini izleyecekler. Ardından oynanacak mini oyun ile 5 bin puanlık vada puanı kazanılacak.

Ödül oyununda denk bir mücadele var. Bir ara All Star 2 farkla öne geçse de Gönüllüler bırakmadı ve durumu 6-6 yaptılar.

Murat Ceylan aldığı sayı ile eşitliği bozdu ve All Star'ı öne geçirdi: 7-6

Nagihan ezeli rakibi Sema'dan sayısını alarak durumu eşitledi: 7-7

All Star takımı Ümit Karan'ın Anıl karşısında aldığı sayı yeniden öne geçti: 8-7

Funda'nın aldığı sayı bir kez daha eşitliği sağladı: 8-8

Ümit Karan ve Funda'nın karşılıklı sayıları ile eşitlik yine bozulmadı ve galibiyet için bayrak yarışı yapılıyor: 9-9

Bayrak yarışında kazanan takım Gönüllüler takımı oldu.

Ayrıntılar Geliyor...

KİM ELENDİ?

Bu akşam All Star takımında elenen isim NİHAT DOĞAN oldu.

 

Heyecanlı bir Dokunulmazlık mücadelesinin ardından Survivor 23. Bölüm fragmanı yayınalndı. 12 Şubat 2018 Survivor 23. Bölümde neler yaşanacak? Yeni fragmanda neler var? Eleme gecesinde neler yaşanacak?

Survivor 23. Bölüm fragmanı

 

Survivor 22. Bölümde Neler Yaşandı?

Survivor 22. Bölümde nefesleri kesen bir Dokunulmazlık maçı izledik. Uzun zamandır böylesine başa baş bir mücadele izlemeyen Survivor severler için güzel bir akşamdı. Güne Nagihan sürprizi ile başlandı. Nagihan kendi isteği ile Gönüllüler takımına geçti ve takıma katılması ile büyük bir katkıda bulundu.

Çekişmeli geçen ve çok önemli olan Dokunulmazlık mücadelesine Cumali ve Nagihan Damgasını vurdu. İkili aldıkları sayılarla dokunulmazlığı Gönüllülere getirdiler. Bu, Gönüllülerin ilk dokunulmazlığı oldu. Ayrıca Gönüllüler 13 oyun sonra ilk defa kazandılar.  

All Star'da ilk eleme potası...

4 Dokunulmazlık oyununundan üçünü kazanan All Star dünkü oyunu kaybettiler ve ada konseyine gittiler. Konseyde oylama ile Nihat Doğan'ın ismi çıktı. En iyi performans sahibi Sema, Murat'ın ismini verirken Bireysel Dokunulmazlık sahibi Turabi, Damla ismini verdi. Eleme gecesinde bu üç isimden bir tanesi gidecek.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım