Survivor 2018 21. Bölüm Türkiye - Romanya maçını kim kazandı?

  • 1803
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Mart 2018 Cuma 23:24

Survivor 2018 21. Bölüm Türkiye - Romanya maçını kim kazandı? Rumen takımın karşısına hangi takım çıktı? Oyunda neler yaşandı? İşte ayrıntılar.

Bu akşam merak edilen en önemli cevap Survivor 2018 21. Bölüm Türkiye - Romanya maçını kim kazandı? sorusunun cevabı oldu. Öncesinde ödül oyunu oynandı. Peki Rumen takımın karşısına hangi takım çıktı? İşte sıcağı sıcağına tüm ayrıntılar..

ÖDÜL NE OLDU?

Bu akşamki oyunun ödülü iki taneydi. İlki kişi başı 2'şer tane hamburger oldu. Bu ödül açlıktan kırılan yarışmacıları çok sevindirdi. 2. ödül ise kazanan takım Romanya takımının karşısına çıkacak. 

ÖDÜL OYUNU? 

Ödül Oyununa karşılıklı sayılarla başlandı ve devamında da bir All Star bir Gönüllüler öne geçti. 6-6'dan sonra Ümit Karan'ın sayısı ile All Star yeniden öne geçti.

Sema ve Ramazan'ın karşılıklı aldığı sayılarla skor 8-7 oldu. Nagihan'ın ve Adem2in aldığı sayılar skoru 10-7 oldu. Kazanan ve Rumen takımın karşısına çıkacak takım da All Star oldu.

 

Survivor 2018 22. Bölüm fragmanı yayınlandı. Nagihan Gönüllülere geçti!

Türkiye - Romanya Oyunu

Oyuna karşılıklı sayılarla başlandı ve durum 1-1 oldu. All Star çok güzel oyunu ile skoru bir anda 6-2 yaptı. Nihat Doğan'ın kaybettiği sayı ile skor 6-3'e geldi. Günün başarılı ismi Sahra aldığı sayı ile Türkiye'yi 7-3'e ulaştırdı. All star'ın aldığı sayılar ile durum 9-4 oldu. Sema'nın aldığı sayı ile Türkiye Romanya karşısında zafere ulaştı.

Ayrıntılar geliyor...

Son ödül oyununun ardından merakla beklenen yeni bölüm Survivor 2018 21. Bölüm fragmanı yayınlandı! Talihsizlikleri devam eden ve iletişim ödülünü de kaybeden Gönüllüler takımı bu oyunda ne yapacak merak konusu. 

Survivor 2018 21. Bölüm fragmanı: 

 

Survivor 2018 20. Bölümde yaşananlar

Son yayında iletişim ödülü oyunu ve sembol oyunu mücadelesini izledik. All  Star iletişim oyununda yine galip oldu ve arkadaşlarından gelen resimli mesajları okudu. 

Sembol oyununda da değişen olmadı ve erkeklerde Turabi; kızlarda Damla sembolü kazandılar.

Gönüllüler Takımında Talihsizlikler Zinciri

Son 11 maçını üst üste kaybeden Gönüllüler takımında sular durulmuyor. Funda'nın rahatsız olup dünkü iletişim oyununa çıkmamasından sonra Melih de oyun içinde sakatlandı ve hastaneye kaldırıldı. Açlıktan halsiz düşen Gönüllüler takımı 4-5 sayı aldıktan sonra devamını getiremiyor ve yeniliyor. Hakan'ın 10-12 gün sonra dönecek olması da Gönüllüler takımı için kötü oldu.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım