Survivor 2018 20. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı?

  • 2529
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Mart 2018 Cuma 00:06

Survivor 2018 20. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? Yeni bölümde bizi neler bekliyor? Ödül oyunu kim kazanacak? Gönüllüler sürüklendikleri felaketten kurtulabilecekler mi? Tüm detaylar haberimizde.

Survivor 2018 20. Bölüm Ödül oyununu kim kazandı? sorunun cevabı bu akşam yanıtlanıyor. Öncesi oynanan sembol oyununda erkeklerde galip oldu işte detaylar

SEMBOL OYUNU

Bu akşam ödül oyunu öncesinde sembol oyunu vardı. Erkeklerin mücadelesi çetin geçti. Semboller hem güzel ödüller için hem de birleştirme partisine erken gidebilmek için önem arz ediyor.

Sembol oyununda tüm Gönüllü erkekler elendi ve All star kendi içinde yarışmaya başladı. 

Finale Ümit Karan ile Turabi kaldı. 2 olanın kazananı belirlediği oyunda Turabi 2-0'lık skorla sembolü kazanan yarışmacı oldu.

 

Kadınların sembol oyunu finaline All Star'dan Damla ile Gönüllülerden Yağmur kaldı. Bu oyunda Gönüllülerin kızlarının çok daha başarılı görüldü.

Final karşılaşması sonunda kazanan ve sembolü alan 2-1'lik skorla Damla oldu.

 

ÖDÜL OYUNU

Bu akşam iletişim ödülü vardı. Bu ödülü Gönüllüler kazanırsa hayranlarından gelen mesajları okuyacaklar; All Star olursa arkadaşlarında gelen fotoğraflı mesajları okuyacaklar.

 2-2'ye kadar beraber gelen ödül oyununda All Star bir  anda farkı 4'e çıkardı 6-2 oldu. Anıl'ın sayısı ile durum 6-3'e geldi. Yağmur ve Murat'ın karşılıklı sayıları ile durum 7-4 oldu. Bundan sonra sayı vermeyen All Star ödül oyununu kazandı.

Ayrıntılar geliyor...

Survivor 2018 20. Bölüm fragmanı yayınlandı...  Yeni fragmanda Melih'in sakatlık geçirdiği görülüyor. Gönüllülerin kötü gidişatına bir de Melih'in sakatlığı mı eklenecek? Gönüllüler 11. maçlarında da yenilgi mi alacak yoksa tükenmişlikten bir destansı geri dönüş mü yaşanacak. Tüm bunların cevabını Survivor 2018 20. Bölümde göreceğiz.

Survivor 2018 20. Bölüm fragmanı:

 

Survivor 2018 19. Bölümde neler yaşandı?

Son yayında gerçekleşen ödül oyununda galip değişmedi ve All Star yemek ödülünü kazandı. Gönüllüler ise 10 maçtır galibiyet yüzü göremedi. Bu takımı hem fiziki hem de moral bakımından çökertiyor. Yeni bölümle beraber yeni ödül oyununda Gönüllülerin ne yapacağı merak konusu. 

Son oyunlarda Gönüllülerin çok mücadele ettikleri ama yemek ödüllerini kazanmış ve 10 oyun üst üste kazanmış bir All Star takımı karşısında yeterli patlamayı yapamadıkları görülüyor. Ama Survivorın kanunlarından bir tanesi de açlık elbet bir gün geri dönüş yaşatır. Çünkü oyuncular için ödül oyunları çok önemli ve bunun için oyun kazanmaları gerekmekte. 

Son fragmana bakıldığında Gönüllüler takımın isyan bayraklarını çektikleri görülmekte. Bu yüzden ödül oyunlarına daha fazla asılacakları şüphesiz. Bakalım Survivor 2018 20. Bölüm ödül oyununu kim kazanacak?

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım