Survivor 2018 19. Bölüm ödül Oyununu kim kazandı?

  • 5975
  • 2
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 06 Mart 2018 Salı 00:11

Survivor 2018 19. Bölüm ödül Oyununu kim kazandı? Ödül Oyunu mücadelesinde neler yaşandı? Sekiz kez üst üste yenilen Gönüllüler geri dönüş yapabilecek mi? İşte Survivor analizi...

Survivor 2018 19. Bölüm ödül Oyununu kim kazandı? sorusu bu akşam cevap buluyor. Bir tarafta üst üste galibiyetler alan All Star takımı diğer tarafta 8 defa üst üste yenilen Gönüllüler. Bakalım Gönüllüler takımı şeytanın bacağını bu akşam kırabilecek mi?

EN İYİLER OYUNU

Bu akşamki yayında en iyiler oyununda en iyi 2 kız ve 2 erkek mücadelede etti. Yani takımlar 4'e 4 mücadelede ettiler. Her hafta iki kere oynananan en iyiler mücadelesi sonucunda konfrolu ada ve erzak kazanılıyor. Bu akşamki en iyiler oyununda Al Star takımı başarısını devam ettirdi. 

Bu oyunu All Star takımı 10-4'lük net bir skorla kazandı.

 

ÖDÜL OYUNU

Bu akşam bir Survivor klasiği amatör kale maç oyunu vardı. Ödül Etiler Marmaristen kişie başı 3'er tane sandeviçti.

Bu oyundada baskın bir şekilde oynayan ve hırslı olan taraf All Star oldu. Açlık ile bitkin hale düşen Gönüllüler ise ellerinden geleni yapmalarına rağmen yenilgiden kurtulamadılar ve üst üste 9. maçlarını da kaybettiler.

Bu mücadele All Star'ın 10-4'lük galibiyeti ile neticelendi.

ESKİ BASKI

Survivor 2018 19. Bölüm fragmanı yayınlandı. Ödül Oyunu mücadelesinde Nihat Doğan ile Hakan Hatipoğlu'nun arasında yaşanan gerilim dikkatleri çekiyor. 

Survivor 2018 19. Bölüm fragmanı:

 

 

Survivor 2018 18. Bölümde Neler Oldu? 

Acun ılıcalı'nın sunumunu yaptığı Survivor 2018 tüm hızıyla devam ediyor. Son yayında heyecan yine doruktaydı. Özellikle Survivor tarihinde bir ilk olan uluslararası karşılaşma nefes kesti.

Uluslararası sembol oyununda Türk, Rumen ve Yunan takımının en iyi kızları ve erkekleri mücadele etti. Türkiye'yi temsil eden Ümit Karan erkeklerin birincisi olurken, Damla son anda alamadığı sayı ile sembolü Rumen oyuncuya kaptırdı.

SEMBOLLER NE İŞE YARAYACAK?

Her hafta ülke takımlarının en iyi erkekleri ve en iyi kadınları mücadele edecek. Bu mücadeleler sonunda 3 sembol alan yarışmacının ailesi Dominik'e gelecek ve yarışmacı ile 1 gün geçirecek. Sembol oyunlarının genel birincisine de 250 bin TL ödül verilecek.

GÖNÜLLÜLERDE GİDİŞAT ÇOK KÖTÜ

Gönüllüler takımı bir taraftan ödül oyunlarını diğer taraftan da dokunulmazlıkları kaybederek hem aç kalıyorlar hem de azalıyorlar. 8 oyun üst üste oyun kaybeden Gönüllüler takımında kötü gidişat nasıl sonlanacak?

Survivor 2018 Gönüllüler takımında elenen isim de belli oldu. Bilindiği gibi 3 aday vardı. Bu adaylar yeni yarışmacılardan Emre, İpek ve Melih'ti.

Gönüllüler takımının konseyinde elenen isim Emre oldu. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Yaşam Sokağı

06 Mart 2018 Salı 16:54

Kim bu İpeğe oy attı ya.Emre elenmeyi hak etmiyordu. O fena kız İpek dururken nasıl Emre gider:( Emre çok eğlenceli , iyi niyetli biriydi.Onun için çok erken bitti yarışma.

erkan

06 Mart 2018 Salı 12:52

Zaten All star güçlü bir takım ama gönüllüler de yeni gelmelerine rağmen iyi yarışıyorlar ama kimse All star ın önünde duramaz yarışmacılar oyuna adapteler ilk zamanlarda oyunları nazarlık verdiler ve nazarlıkları geri alıyorlar inşallah rövanşlar ve birincilikleri de biz Türkiye almalıyız başarılar...

Bursa Web Tasarım