Survivor 2018 18. Bölüm Sembol Oyununu kim kazandı? Kim elendi?

  • 7011
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 05 Mart 2018 Pazartesi 00:11

Dokunulmazlık oyununun ardından Survivor 2018 18. Bölüm Sembol Oyununu kim kazandı? sorusunun cevabı yanıtını buluyor.

Survivor 2018 18. Bölüm Sembol Oyununu kim kazandı? Büyük ödüle sahip olan ve Türk Yunan ve Rumen oyuncuların mücadele edecekleri sembol oyununun kazananı belli oluyor. İşte detaylar.

TÜRK - YUNAN - RUMEN SEMBOL OYUNU

 

ERKEKLER

İlk karşılaşma Ümit Karan Yunan oyuncu Illıas ile karşılaşmaya çıktı ve ilk sayısını aldı. 5 olanının kazanacağı sembol oyununda Yunan oyuncu Illıas ile Rumen Krita karşılaştı. Krita bu oyunu çok rahat kazandı. Krita, Ümit Karan ile yaptığı mücadelede de kazandı. Krita bu oyunda çok iyiydi. 

Ümit Karan, bu oyunda çok iyi olan Kritidan sayısını aldı ve avantajını yitirmedi. Bu durumda Ümit Karan 2, İllias 1 ve Krita'nın 3 sayısı oldu. 5 olan kazanacak.

Ümit Karan arka arkaya çıktığı karşılaşmalarda kondisyonu sayesinde başarı elde etti. İllias'dan aldığı sayı ile puanını 3 yaptı. İllias, Krita'dan sayısını alırken, Krita'da 1 saniye ile Ümit Karan'dan sayısını aldı. Böyle durum Ümit Karan 3, İllias 2 ve Krita 4 oldu.

Ümit Karan İllias'dan aldığı sayı ile skorunu 4 yaptı. İllias, Krita'dan aldığı sayı ile her şeyin son maça kalmasını sağladı. 

Ümik Karan, Krita karşısında müthiş bir oyun sergiledi ve sembol oyununu kazandı. 

 KADINLAR

Sembol oyunu kadınlarda Türkiye'den Damla fırtınası esti. Rakipleri Larisa ve Kateri'na karşısında çok büyük bir başarı gösteren Damla'nın atışları da çok iyiydi. 

Yunan oyuncu Katerina sakatlığından da dolayı oyunda çok bir varlık gösteremedi. Bu yüzden karşılaşma Damla ile Larisa arasında geçti denilebilir. Alınan sayılar ile ikili 3'er puana ulaştı.

Damla, Larisa'dan aldığı sayı ile skorunu 4'e çıkardı.

Larisa sonradan aldığı sayılar ile skorunu 4'e çıkardı. Final mücadelesinde Damla'yı yenen Larisa maalsef sembolün sahibi oldu.

ÖDÜL OYUNU?

Bu akşamki ödül oyununda denk bir mücadele vardı. 5-5'e kadar eşit gelen mücadelede bir All Star bir Gönüllüler takımı öne geçti. Turabi, Cumali'den aldığı sayı ile All Star'ı 6-5 öne geçirdi. Nagihan'ın sayısı ile All Star farkı 2'ye çıkararak 7-5 yaptı. Hilmi ve NAgihan'ın sayıları skoru 9-5'e getirdi. ADem'in sayısı ile bu ödül oyunu da All Star'ın oldu.

KİM ELENDİ?

Yapılan oylama ile Gönüllüler takımında Emre elendi.

ESKİ BASKI

Survivor 2018 18. Bölüm fragmanı yayınlandı. Adaya kim veda edecek? Ödül oyununu kim kazanacak? Gönüllüler takımının veda eden ismi belli oluyor. Öncesinde oynanacak Ödül oyununda All Star başarısına devam edecek mi? 

Survivor 2018 18. Bölüm fragmanı:

 

Survivor 2018 17. Bölümde yaşananlar ve Eleme Potası

Dün akşamki dolu dolu bir Survivor yayını vardı. Ödül oyunu, dokunulmazlık oyunu, eleme potası vs. 

Survivor 17. Bölümde en önemli oyun dokunulmazlıktı. Ama dokunulmazlık oyunundan önce en iyi kadınların oynadığı ada mücadelesi vardı. All Star erkeklerinden sonra All  Star kadınları da en iyiler ödülünü kazandı ve konforlu adada kalmaya devam eden takım All Star oldu.

Günün en önemli karşılaşması Dokunulmazlıktı. Son iki dokunulmazlığı kazanan All Star bu dokunulmazlığı da kazandı ve Gönüllüler konseyde 3 isim çıkardı.

Gönüllüler konseyinden çıkan adaylar: Melih, İpek ve Emre oldu. 

ACUN'DAN KONSEYDE İHTAR

Turabi ile Rumen takımından Yanut arasında gerçekleşen  olayla alakalı açıklama yapan Acun, bundan sonra hiç bir yarışmacıdan böyle bir hamle olmaması noktasında söz istedi.

ACUN BOMBALARI PATLATTI!

Acun Ilıcalı konseyde çok önemli bilgiler paylaştı. Bunlardan ilki Sembol Oyunu. Ama bu sembol oyunu diğer ülkelerle beraber yapılacal. Öncelikle All Star ve Gönüllülerden en iyilerin oynacağı erkek ve kadın yarışmacılar Rumenlerin en iyileri ile oynayacak.

3 kere Rumen takımını yenerek sembol alan yarışmacının ailesi Dominik'e gelecek.

Sezon bitmeden yapılacak sembol oyununda birinci olan yarışmacı 250 bin TL kazanacak.

Bu oyunun ilki yarın oynanacak.

Türkiye'den katılacak olan isimler erkeklerde Ümit Karan, kadınlarda Damla oldu.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım