Survivor 2018 17. Bölüm Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? Eleme potasında kimler var?

  • 3084
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 04 Mart 2018 Pazar 00:09

Survivor 2018 17. Bölüm Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? Bireysel Dokunulmazlığı kim aldı? En iyi kadınlar mücadelesinde ada ödülü kimin oldu? Konseyde kimlerin ismi çıktı? Tüm detaylar sıcağı sıcağına haberimizde...

Survivor 2018 17. Bölüm Dokunulmazlık Oyununu kim kazandı? sorusu bu akşam cevabını buluyor. Akış içinde en iyiler ada oyunu mücadelesi, dokunulmazlık oyunu, bireysel dokunulmazlık oyunu ve konseyde eleme potasına giren kişileri bulabilirsiniz.

ALL STAR'A ROMANYA GALİBİYETİ ÖDÜLÜ

Dünkü yayında Türkiye Romanya müsabakasında çok önemli bir galibiyet alan All Star takımı lokantada yemek ödülünün doyasıya tadını çıkardılar. 

 

EN İYİLER OYUNU

En iyi iki kadının çıktığı ve ucunda öncelikle konforlu ada ödülü olan oyunda ekstra un ve yağ ödülü vardı.

En İyiler Oyununda All Star'dan Sema ve Nagihan; Gönüllüler'den Birsen ve Funda mücadele ettiler. 

All Star 3-0 öne geçmesine rağmen Gönüllülerin kızları bırakmadı ve arka arkaya aldıkları sayılarla skoru 3-2'ye getirdiler. Ama Sema aldığı sayılarla durumu 5-2 yaptı.

ADA ve ÖDÜLLER ALL STAR'IN OLDU

DOKUNULMAZLIK OYUNU  

Dokunulmazlık oyununda ilk sayılar Ümit Karan, Nagihan, Hilmicem ve Sema ile All Star'a gitti ve skor bir anda 4-0 oldu. Anıl'ın Adem'den aldığı sayı ile Gönüllüler ilk sayısını aldı. 

Damla ve Turabi aldığı sayılarla skor 6-1 olurken Funda'nın aldığı sayı durumu 6-2'ye getirdi.

Nihat Doğan yaptığı ihtarlarla sayısını kaybetti durum 6-3'e geldi. Nihat Doğan'ın bu oyunda Melih'in üzerine atlaması ise görenleri güldüren bir sahne oldu.

Birsen'in Sahra'dan aldığı sayı farkı 2'ye düşürürken skoru da 6-4'e getirdi. 

Büyük bir mücadeleye sahne olan Anıl Ümit Karan karşılaşmasının kazananı Ümit Karan oldu. Gönüllüler farkı bire indirdi: 6-5

Damla ve Nagihan'ın sayılarına Anıl karşılık verdi: 8-6

Sema aldığı sayı ile dokunulmazlık karşılaşmasını 9-6'ya getirdi.

 Ümit Karan aldığı sayı ile All Star'a 3. Dokunulmazlığı getirdi. 

Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler Bireysel dokunulmazlık oynayanacak.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK 

Bireysel Dokunulmazlıktan önce Gönüllüler takımında en iyi performans sahibi belli oldu. Gönüllülerde en iyi performans Anıl'ın oldu.  

 Gönüllülerde bireysel Dokunulmazlığı CUMALİ aldı.

ADA KONSEYİ ve ELEME POTASI

Ada konseyinde yapılan oylama ile İpek

Bireysel Dokunulmazlığı kazanan Cumali, Melih

En iyi performans sahibi Anıl, Emre'nin ismini verdi. 

 

ESKİ BASKI

Survivor 2018 17. Bölüm fragmanı yayınlandı. 4 Şubat Dokunulmazlığı kim kazanacak? İşte yeni fragman:

Uzun bir akşam bizleri bekliyor. Öncelikle dokunulmazlık oyunu oynanacak ve hangi takımın konseyi olacağı ortaya çıkacak. Daha sonra kaybeden takım Bireysel Dokunulmazlık oyunu oynayacak ve bunu kazanan kişi hem adada kalmayı garantileyecek hem de bir isim söyleme hakkını kazanacak. Ayrıca kaybeden takımda en iyi performansı sergileyen isim de dokunulmaz olup bir isim de o söyleyecek. Ada konseyinde yapılacak oyla ile eleme potası şekillenecek ve üç isimden birisi elecenek.

Şimdiye kadar 2 dokunulmazlık oyununu da All STar takımı kazandı ve Gönüllülerden iki isim elendi. Bakalım Gönüllüler bu gidişe duyr diyebilecek ve All Stardan bir kişinin elenmesini sağlayabilecek mi?

Survivor 2018 16. Bölümde neler yaşandı?

Survivor'ın son bölümünde Romanya - Türkiye rövanş karşılaşmasını kimin oynayacağını belirleyecek karşılaşma Gönüllüler ile All Star takımı arasında gerçekleşti ve All Star geriden gelmesine rağmen bu oyunu kazanarak Romanya ile yapılacak olan rövanş karşılaşmasına çıkma hakkı elde etti. 

Romanya karşısında aynı hatayı yapmayan All Star takımı 10-6'lık net bir skorla Romanyayı yenerek rövanşı da almış oldular.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım