Survivor 2018 16. Bölüm Türkiye - Romanya maçını kim kazandı?

  • 2413
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 03 Mart 2018 Cumartesi 00:03

Bu akşam ekranlara gelen Survivor 2018 16. Bölüm Türkiye - Romanya maçını kim kazandı? Survivor 2018 16. Bölüm Türkiye - Romanya maçında neler yaşandu? Detaylar haberimizde...

Survivor 2018 16. Bölüm Türkiye - Romanya maçını kim kazandı sorusu yanıtı buluyor. İşte detaylar:

Survivor 2018 16. Bölüm Türkiye - Romanya maçı:

İlk oyunu kazanan All Star takımı yine Romanya karşısına çıktı.

Merakla beklenen Türkiye Romanya maçı başladı ve Türkiye iyi bir başlangıç ile ilk iki sayıyı aldı: 2-0

Tubari aldığı sayı ile farkı 3'e çıkardı: 3-0

Nagihan'da sayısını aldı ve All STar müthiş bir başlangıç ile Rumen takımını şoke etti: 4-0

Rumen takımı ilk sayısını Adem'den aldı: 4-1

Sema'nın sayısını alması Ümit Karan'ın kaybetmesi ile fark 3'e indi: 5-2

Büyük bir mücadele sonunda sayıyı Türkiye'ye getiren Damla oldu: 6-2

 Nihat Doğan'ın kaybettiği sayı ile fark yeniden 3'e düştü: 6-3

Günün başarılı ismi Sahra, Türkiyeye sayısını bir daha getirdi: 7-3

Hilmicem'in kaybettiği sayı sonrasında fark yine azaldı: 7-4

Sema'nın kaybettiği sayıyı Adem telafi etti: 8-5

All Star'ın ve günün en başarılı isimlerinden olan Sahra sayısını alarak Türkiye'yi galibiyete bir adım daha yaklaştırdı: 9-5

İşte o anlar:

 

Turabi oyuna son noktayı koyamadı ve son anda kaybetti. Bu mücadeleden sonra Turabi'nin çıkardığı olaylardan dolayı Turabi oyun alanından uzaklaştırıldı. :9-6

Nagihan da bugünün başarılı isimleriden biriydi. Aldığı sayı ile oyunu Türkiye'ye kazandırdı. 10-6

ESKİ BASKI

Türkiye - Romanya mücadelesinin olacağı Survivor 2018 16. Bölüm fragmanı yayınlandı... Tüm Türkiye bu oyuna kitlenecek. All Star takımının herkesi hüsrana uğratıp yenilgi ile herkesi üzdüğü rövanş maçı Survivor 2018 16. Bölümde oynanacak. Acun Ilıcalı bu haberi daha önce vermişti. 

Survivor 2018 16. Bölüm fragmanı

 

Survivor 2018 15. Bölümde neler yaşandı?

Survivor 2018 15. Bölüm Ödül oyunundan yine bitkin ve isteksiz bir Gönüllüler takımının yenilişine şahit olduk. Bir türlü toparlanamayan ve konforlu adayı da kaybeden Gönüllüler takımı 3. kez kaybetti. Gönüllüler adaya döndüklerinde bu konuyu tartıştılar ve oyunlarda daha istekli olma kararı aldılar.

Oyunlarda hemen hemen All Star ile başabaş gelen Gönüllüler ekibi yarışmacıları son oyunlarda atışlardaki başarısızlıkları ile kaybediyorlar. All Star takımı ise hem 3 oyundur kazanmanının verdiği tokluk ve moral; hem de yataklı adaya geri dönmelerinin sevinci içindeler. Ama All Star takımı bir şeyden şikayetçi o da Gönüllüler takımının gittikleri adayı pis kullanmaları.

All Star takımı yataklı adayı kaybedip Gönüllülerin adasına gittiklerinde etrafın pis olmasında şikayet edip kendi adalarının nasıl güzel ve temiz olduğunu dile getirmişlerdi. Şimdi yataklı adaya yeniden dönen All Star takımı gördüğü manzara ile şoke oldu. Gönüllüler takımı bu adayı da pisletmişti. Bu duruma sinirlenen kaptan Ümit Karan " Aslan yattığı yerden belli olur. " diyerek, bir daha yataklı adayı kaybetmemek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını söyledi.

  

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım