Survivor 2018 14. Bölüm ödül oyununu kim kazandı?

  • 7322
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 27 Şubat 2018 Salı 23:29

Acun Ilıcalı'nın sunumunu yaptığı Survivor 2018 14. Bölüm ödül oyununu kim kazandı? Yeni Bölümde neler yaşandı? Survivor 2018 14. Bölüm ödül oyunu ve diğer ayrıntılar sıcağı sıcağına haberimizde...

Bu akşamki Survivor yayınının merak edilen tek sorusu Survivor 2018 14. Bölüm ödül oyununu kim kazandı? sorusu oldu. Elemeden sonraki yeni ödül oyunu heyecanı ve daha fazlası haberimizde...

GÖNÜLLÜLER'DE MELİH KRİZİ

Yeni haftanının ilk yayınında Gönüllüler takımında Melih ve yemek krizi vardı. Yağmur, Gizem ve İpek, Melih'in ayrı bir yerde tek başına coconat yediğini gödrüklerini ifade ettiler ve bu da takımda sıkıntıya yol açtı. Melih ise böyle bir şey olmadığını dile getirerek kendini savundu. 

Melih kendisinin yanlış anlaşıldığını ve gizlice yemek yemediğini kızlara giderek açıkladı.

ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşamın ödülü peynirli su böreği ve kola oldu. Yarışmacılar bu ödül için büyük bir parkurda zorlu bir mücadele vermek zorundalar..

ÖDÜL OYUNU?

Ödül oyunu için seçmeler esnasında Damla ile Nihat Doğan ufak bir gerginlik yaşadı. Bu gerilim tüm takımı sinirlendirdi.

İlk oyunda Anıl ile Adem karşı karşıya geldi. Bu oyunun kazananı Adem oldu ve All Star ilk sayıyı aldı: 1-0

Damla oyunda arabasını bir yere takınca rakibi birsen 8 atış birden yaptı ama başarılı atış gelmedi. Geriden gelen Damla atışları ile sayıyı takımına getirdi: 2-0

All Star'da Murat Ceylan'ın kötü performansı devam ediyor. Melih karşısında da yenilen Murat sayıyı kaptırdı: 2-1

Sahra - Funda karşılaşmasında son saniye atışı ile sayıyı Sahra aldı: 3-1

Ümit Karan Ramazan mücadelesinin finali heyecan doluydu. Ümit Karan'ın 5 atışı da köşeden dönmesine rağmen son atışı ile sayıyı takımına getirdi: 4-1

Sema, Nevin'in hatasını iyi değerlendirdi ve Nevin atışlara gelmeden oyunu bitirdi: 5-1

Nagihan'ın Yağmur karşısında aldığı sayı All Star'da farkı artırdı: 7-1

Nihat Doğan Ramazan karşısında yenildi ve uzun bir aradan sonra Gönüllüler takımı bir sayı daha aldı: 7-2

Yağmur Sahra karşısında sayısını alarak farkın azalması noktasında takımına katkıda bulundu: 7-3

Anıl ve Hilmicem parkurun sonuna aynı anda geldiler ama Hilmicem bir kum torbasını düşürmüştü. Hilmicem koşup kum torbasını alıp gelene kadar Anıl oyunu bitirdi: 7-4

Damla, Funda karşısında salise fark ile oyunu kazandı: 8-4

Adem, Melih karşısında rahat bir galibiyet aldı ve All Star galibiyete çok yaklaştı: 9-4

Nagihan'ın aldığı sayı ile ALL STAR takımı Survivor 2018 14. Bölüm ödül oyununu kazanan takım oldu: 10-4

EN İYİLER MÜCADELESİ...

Kazanan takım hem yataklı adayı hem de un ödülünü kazanacak. 

En iyilerde All Star'dan Turabi ile Ümit Karan; Gönüllülerden Ramazan ve Anıl'a karşı mücadele ettiler.

En iyiler mücadelesinde All Star fırtınası vardı. Özellikle sondaki atışlarda büyük bir başarı gösteren All Star takımı 5-0'lık net bir skorla konforlu adayı ve unu kazandılar.

ESKİ BASKI

Survivor'da bir eleme heyecanı daha yaşandı. Yayın bittikten sonra seyirciler Survivor 2018 14. Bölüm fragmanı yayınlandı mı, diye merakla internetten araştırdılar. Ve merakla beklenen Survivor 2018 14. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Survivor 2018 14. Bölüm fragmanı:

 

 

Survivor 2018 13. Bölümde Neler Yaşandı?

Survivor 2018 13. Bölümde eleme heyecanı yaşandı. Ada konseyinden önce iki takım Ödül oyunu için karşı karşıya geldiler. Sigara böreği ödüllü oyunu kazanan Gönüllüler oldu.  

Ödül oyununun sonunda 3 hedefi topla indirme şeklinde bir bitiş vardı. Bu bölümde kimi zaman çok başarılı olan bazı yarışmacılar kimi zaman başarısızlıkla karşılaştılar. 8-8'e kadar beraber gelen oyunda galibiyete Gönüllüler ulaştı.

Ada konseyinde yapılan oylama ile Birsen ve Gizem aday olmuş; Cumali ve Ramazan da diğer adaylar olarak eleme potasına girmişlerdi. Sonuç olarak yapılan oylama ile en az oyu alarak adadan ayrılan isim Gizem oldu.

ALL STAR DENGESİZ GİDİYOR

Bu hafta All Star için dengesiz geçen bir süreç oldu. Ödül oyunlarını kaybeden All Star Dokunulmazlığı almayı bildi. Bu sırada kaybedilen oyunların ardından All Star'da çatlak sesler çıkmaya ve ortam gerilmeye başladı. Özellikle Nihat Doğan'ın sesini yükseltmeye başladığı gözlendi. Merve Aydın ve Nihat Doğan arasındaki uyumsuzluk ve savaş gün yüzüne çıktı. 

GÖNÜLLÜLERE 3 İLAVE

Bu haftanın önemli değişikliklerinden biri de Gönüllüler takımına katılan iki isim oldu. İpek ve Emre, Gönüllüler takımına ne katacak bunu zaman gösterecek. Emre'nin hareketli kişiliği dikkatleri çekerken İpek ile alakalı şu anda pek bir bilgi yok. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım