Survivor 2018 13. Bölüm ödül oyununu kim kazandı? Hangi yarışmacı elendi?

  • 4554
  • -2
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 26 Şubat 2018 Pazartesi 00:15

Survivor 2018 13. Bölüm ödül oyununu kim kazandı? Hangi yarışmacı elendi? 13. Bölümde neler yaşandı? Survivor 2018 13. Bölüm ödül oyunu ve eleme ile alakalı tüm bilgiler sıcağı sıcağına haberimizde...

Survivor 2018 13. Bölüm ödül oyununu kim kazandı? Hangi yarışmacı elendi? Bu akşamki ödül neydi? İşte tüm detaylar...

Survivor adalarında yağmur gündemi vardı. İki takımda sürekli yağan yağmurdan şikayet ettiler. Gönüllüler'de Nevin, isminin neden yazıldığını ile alakalı serzenişte bulundu. İki takımda ödül oyununa odaklandı. 

 

ÖDÜL NEYDİ?

Bu akşam ödül Mor Odadan geldi. Yarışmacılara sigara böreği ödülü duyuruldu. Açlıkla sınanan yarışmacılar bu lezzeti duyunca çılgına döndüler. 

Bununla birlikte kazanan takım kendi içinde mini bir oyun oynayıp bunu kazanana 5.000 vada puan hediye edilecek.

SURVİVOR 13. BÖLÜM ÖDÜL OYUNU

Oyuna iyi başlayan All Star Turabi ile ilk sayıyı aldılar ama Funda, Nagihan'dan aldığı sayı ile beraberliği getirdi: 1-1

Murat Ceylan, Melih'ten aldığı sayı ile All star takımını öne geçirdi: 2-1

Eleme potasında olan Birsen, Damla'dan aldığı sayı ile durumu yeniden eşitledi: 2-2 

Cumali - Nihat Doğan karşılaşmasında kazanan Nihat Doğan oldu: 3-2

Merve - Gizem karşılaşmasında eleme potasındaki Gizem sayıyı aldı. Bu oyunda Merve Aydın'ın sakatlığınının nüksettiği görüldü ve parkuru acı çekerek tamamladı: 3-3

Ümit Karan ile Anıl arasındaki heyecanlı mücadeleyi Ümit Karan kazandı. Anıl'ın bir topla iki tane hedef indirmesine rağmen Ümit Karan kalitesi ile oyunu kazandı: 4-3

Sema, İpek karşında çok kolay bir sayı aldı ve fark 2'ye çıktı: 5-3

Emre, Nihat Doğan'dan aldığı sayı ile farkı bire düşürdü: 5-4

Funda - Sahra mücadelesinde geriden gelen Sahra sayıyı aldı: 6-4

Hilmicem Anıl karşısında atışlarda başarısız olunca fark yine bire indi: 6-5

Nevin'in Nagihan'dan aldığı sayıya Murat karşılık verdi ve skoru 7-6'ya getirdi. Ama Yağmur Damladan sayısını alıp eşitliği tekrar sağladı: 7-7

Melih Ümit Karan karşısında aldığı sayı ile Gönüllüleri öne geçirdi::7-8

Sema bir topla iki hedef indirerek Birsen'e karşı sayısını aldı ve durum yine eşitlendi: 8-8

Anıl, Murat'tan aldığı kritik sayı ile Gönüllüleri öne geçirdi: 9-8

Sema, Funda mücadelesinde kazanan FUNDA oldu ve Ödül sahibi GÖNÜLLÜLER OLDUÇ 10-8

MİNİ ÖDÜLÜ KİM KAZANDI?

Ödül Oyununu kazanan Gönüllüler mini oyun oynadılar. Mini oyunda erkeklerden finale çıkan isim Emre oldu. Kadınların kazananı ise Gizem oldu. 

Finalde Emre Gizem'i yenerek 5000 puanlık hediyeyi kazandı.

HANGİ YARIŞMACI ELENDİ?

 

GÖNÜLLÜLERDEN GİZEM ADAYA VEDA ETTİ...

ESKİ BASKI

Merakla beklenen Survivor 2018 13. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekranlara gelecek yeni bölümde eleme heyecanı yaşanacak. Gönüllüleler takımından bir isim daha adaya veda edecek.

Survivor 2018 13. Bölüm Fragmanı:

 

 

Survivor 2018 12. Bölümde neler yaşandı?

Heyecan dolu bir dokunulmazlık oyununun ardından Gönüllülerden 3 isim daha çıktı. İki haftadır Dokunulmazlığı kazanamayan Gönüllüler takımı bir kişi daha eksilecek.

Dün akşam çok çekişmeli bir Dokunulmazlık karşılaşması ekranlara geldi. Yarışmacıların ayrı bir motivasyonla çıktıkları bu oyunda All Star bırakmadı ve kıl payıda olsa Dokunulmazlığı aldı. Böylece Dün akşamki konsey Gönüllüler konseyi oldu. 

Gönüllüler takımında Melih, Bireysel Dokunulmazlık Oyununu kazanarak kendini garanti altına aldı. Ayrıca bir isim söyleme hakkını elde etti.

Gönüllüler takımında en iyi performansa sahip yarışmacı geçen hafta ismi eleme potasında olan Yağmur'du. Böylece Yağmur da eleme potasından kurtuldu ve bir isim yazma hakkı elde etti.

Gönüllüler konseyinde ilginç bir oylama gerçekleşti. Takımın oyları ile 5'er oy alan Birsen ve Gizem eleme potasına girdi. Melih, Cumali'nin; Yağmur da Ramazan'ın ismini verdi. Böylece bu hafta Gönüllüler takımında 4 kişi aday oldu.  

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım