Survivor 2018 11. Bölüm Türkiye-Romanya maçını kim kazandı?

  • 3325
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 23 Şubat 2018 Cuma 23:47

Bu akşam ekranlara gelen Survivor 2018 11. Bölüm Türkiye-Romanya maçını kim kazandı? 11. Bölümde neler yaşandı? İşte yeni bölüm analizi ve detaylar...

Heyecanla beklenen Survivor 2018 11. Bölüm Türkiye-Romanya maçını kim kazandı? Romanya Survivor takımının karşısına hangi takım çıktı? Hepsi ve daha fazlası anında doğru haberleri giren idealhaber'de..

ÖDÜL NEYDİ?

Acun Ilıcalı büyük sürprizi açıkladı. All Star ve Gönüllüler takımından bir tanesi Romen takımına karşı mücadele edecekti. Bunu belirleyen iki takım arasında oynanan oyun oldu.

İlk ödül çikolata oldu. Kazanan takıma kişi başı 3'er tane çikolata. Ayrıca kazanan takım Romen takımı ile oynayacak onu da yenerlerse bir ödül daha kazanacak. 

ALL STAR - GÖNÜLLÜLER MÜCADELESİ

Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler Melih ve Funda'nın sayıları ile 2-0 öne geçtiler. Adem'in sayısı ile All Star karşılık verdi durumu da2-1'e getirdi. Ardından Damla ve Turabi'nin sayıları ile skor 3-2'ye geldi. Çekişmeli geçen mücadelese Gönüllülerden Yağmur ve Cumali aldıkları sayılarla Gönüllüleri 4-3 öne geçirdiler.

Nagihan ve Ümit Karan'ın aldığı sayılara Funda ve Ramazan karşılık verdi. Ardından Sema'nın aldığı sayı ile müthiç mücadele 6-6'ya geldi. Bu sezon oynanan en çekişmeli Survivor oyunuydu. All Star'dan Adem'in aldığı sayı ile bu sefer All Star öne geçti skor da 7-6 oldu. Nagihan'ın aldığı sayı ile fark ikiye çıktı ve 8-6 oldu.  

Gönüllülerde yine Cumali rüzgarı vardı ve aldığı sayı ile skoru 8-7 yaptı. Bugün'ün All Star'daki yıldızlarında Damla'nın aldığı sayı ile fark yine 2 oldu skor da 9-7'ye geldi. Günün diğer bir yıldızı Adem sayısını aldı ve All Star bu oyunu 10-7 kazandı.

Romen takımı ile karşılaşacak takım da All Star oldu...

TÜRKİYE - ROMANYA MAÇI

Türk – Romen mücadelesinin kazananına verilecek ödül belli oldu. Ödül çok güzel bir lokantada yemek oldu.

Oyuna milliler Hilmicem’le başladılar. Hilmicem geride kalmasına rağmen müthiş atışları ile ilk sayıyı almayı başardı: 1-0

Kızlarımızdan oyuna ilk çıkan Damla oldu. Önceki oyunda da çok güzel oynayan Damla ilk sayısını aldı: 2-0

All Star takımında Murat Ceylan sayısını alamadı. Parkurda geri kalan Murat, atışlarda yetişemedi ve sayıyı kaybetti: 2-1

Sema çok yüksek hız yaptığı parkurda sayıyı rakibine bırakmadı: 3-1

Ümit Karan eski Bursasporlu Krita karşısında son anda galibiyet ulaştı: 4-1

Adem giden oyunu atışları ile kazandı ve güzel bir galibiyet aldı: 5-1

Nagihan başarılı oyununu bu mücadelede de sürdürdüğü ve çıktığı oyunu kazandı: 6-1

Turabi, oyunun sonundaki atışlarda başarılı olamayınca kazanamadı: 6-2

Bu oyunda Turabi hafif bir sakatlık geçirdi ama oyuna devam etmek istedi. Nihat Doğan ise kendisinin de oynaması gerektiğini ifade ederek sürekli kendilerinin takım çıkardığını ve kendini dışladıklarını söyledi. Bu anlarda ortam gerildi.

Turabi, Krita karşısında da kazanamadı. Özellikle son atışta 3 kutudan bir tanesinin sallanıp düşmemesi büyük talihsizlikti: 6-3

İşte Turabi’nin o talihsiz anları:

Sahra parkurun sonundaki kutu diziliminde hata yapınca atışlara erken başlayan Rumen oyuncu kazanmayı bildi ve farkı ‘ye indiren sayıyı aldı: 6-4

Kötü gidişata Ümit Karan’da dur diyemedi ve atışlarsa kazanan Rumen oyuncu oldu: 6-5

Millilerdeki kötü gidişata dur diyen isim Damla oldu ve uzun bir süre sonra Milliler sayı aldı:7-5

Murat Ceylan bugün çok kötü bir performans sergiledi ve 2. Oyununu da kaybetti: 7-6

Sema’nın parkurda hızlı olmasına rağmen atışlardaki talihsizliği sayıyı Rumenlere kaptırdı ve Rumen büyük farktan sonra beraberliği yakaladı: 7-7

Hilmicem’in başarılı oyunu ve son saniyede başarılı atışı ile sayı Millilere gitti: 8-7

Adem çok güzel bir performansın ardından talihsiz bir şekilde belki de saliselerle oyunu kaybetti. Hatta bu oyunda Acun Ilıcalı, Adem Kazandı bile dedi ama bir anda sözler ağzına tıkandı: 8-8

En iyilerde mücadele eden Nagihan atışlarda kaybetti ve oyunun başından bu yana ilk defa Rumenler öne geçti: 8-9

Hilmicem’de oyununu kaybetti ve Rumen takımı 10-8’lik bir skor ile oyunu kazandı. 

All Star takımı hızlı başladığı oyunu kaybederek hem kendilerini hem de tüm Türkiye'yi üzdüler..

 

ESKİ BASKI

Survivor 10. Bölüm'ün ardından merakla beklenen Survivor 2018 11. Bölüm Fragmanı yayınlandı.. Yeni bölümde izleyicileri neler bekliyor. İşte yeni fragman ve detaylar:

 

 

SURVİVOR 2018 10. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Survivor 10. Bölümde All Star takımı mükemmle bir geri dönüş yaptı ve ödül oyununu büyük bir farkla kazandı. Son üç maçta arka arkaya zaferler alan Gönüllüler takımı da bu oyunda neye uğradığını şaştılar. Büyük hısr yapan All Star takımı iletişim ödülü kazanarak daha moralli olma yolunda büyük bir adım attılar.

ALL STAR TAKIMI ŞOKE OLDU!

Önceki oyunu kaybeden All Star takımı yataklı adadan diğer adaya geçtiklerinde  Gönüllülerin adayı çok pis bıraktıklarını gördüler ve çok sinirlendiler. Bu arada yataklı adayı kazanan Gönüllüler konforun da tadını çıkardılar.

 

GÖNÜLLÜLER  TAKIMI KARIŞTI

Gönüllüler takımının Cumali ile olan anlaşmazlığı devam ediyor. Cumali'nin ettiği sözler Anıl ve Ramazan'ın tepkisini çekti. Daha sonra başlayan tartışma ortamı gerdi. 

Cumali isminin yazılmasını hala hazmedemediğini ifade ederken takım arkadaşları Cumali'nin kendilerini dinlemediğini söylediler.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım