Survivor 2018 10. Bölüm Ödül Oyununu kim kazandı?

  • 3536
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 22 Şubat 2018 Perşembe 23:38

Survivor 2018'de heyecan sürüyor. Survivor 2018 10. Bölüm Ödül Oyununu kim kazandı? Bu akşamki ödül neydi? İşte detaylar...

Survivor 2018 10. Bölüm Ödül Oyununu kim kazandı? Zorlu mücadeleden zaferle ayrılan ve ödülü kazanan takım All Star mı yoksa Gönüllüler mi?

Gönüllüler takımına girmesi beklenen ilk yedek yarışmacılar da oyuna dahil oldular. Yeni oyuncular İpek ve Emre. İkili ilk oyunlarına bu ödül oyununda girdiler. 

ÖDÜL NEYDİ?

Kazanan takımın oyuncuları hayranlarından gelen mesajları okuyabilecek. Bu ödül yarışmacıların dışarıdan nasıl göründüğünü öğrenebilmeleri için çok önemliydi. 

ÖDÜL OYUNU

Ödül oyununa iyi başlayan taraf Gönüllüler oldu. Gönüllülerde ilk oyuna çıkan Ramazan, Hilmicem'e karşı sayısını aldı ve skor 1-0 oldu. Merve Aydın'ın hatasını değerlendiren ve önde gelen Yağmur sayısını alarak skoru 2-0 yaptı. Oyunun devamında Adem ve Sema'nın sayıları ile All Star skoru eşitledi. Eşitliği bozan sayı Ümit Karan'ın Emre!ye karşı aldığı sayıdan geldi ve skor 3-2 oldu. Nagihan' ve Turabi'nin aldığı sayılar ile All Star skoru 5-2 yaptı.

Arka arkaya alınan yenilgilerden sonra bu akşamki oyunda All Star'ın daha da hırslı olduğu görüldü. 

Uzun zamandır sayı alamayan Gönüllüler Nevin ile bir sayı daha alarak durumu 5-3'e getirirken farkı da 2'ye düşürdü. Ama Nihat Doğan'ın geriye düşmesine rağmen büyük çabaları ile aldığı sayı ile durum 6-3 oldu. Ardından oyunun hakimi tamamen All Star'a geçti ve Damla, Ümit Karan, Sema ve ADem'in sayıları ile Ödül oyununu 10-3 skor ile kazandılar.

 

ESKİ BASKI

Survivor 2018'de rüzgar tersine döndü. Yarın ekranlara gelecek Survivor 2018 10. Bölüm Fragmanı yayınlandı... İşte yeni fragman:

 

Survivor 2018 9. Bölümde Neler Yaşandı?

Bu hafta Gönüllüler rüzgarı esiyor. All Star'da bir düşüş yaşanıyor. 3 maç üst üste kaybeden All Star takım özellikle son ödül oyununda aldığı 10'a 2lik skor ile herkesi şaşırttı. Ardından en iyiler ödülü ile yataklı adayı da kaybeden All Star takımında moral bozuk ve motivasyon düşük.

Tam tersine Gönüllüler takımında elem gecesinden sonra daha fazla bir kenetlenme var. Arka arkaya kazanılan oyunlar ve ödüller takımdaki motivasyonu iyice artırdı.

ACUN HAKAN HATİPOĞLU BİLGİSİNİ VERDİ

En iyiler oyunundan önce açıklama yapan Acun Ilıcalı Hakan Hatipoğlu'nun Survivor adasına geri döneceğini ama 1 ay oynayamayacağını ifade etti. Ayrıca takımlara girecek 2 yedek yarışmacı Gönüllüler takımına daha erken girecek. Gönüllüler takımı için Gamze yerine 1 yedek ve Hakan Hatipoğlu’nun yerine de 1 yedek olmak üzere iki kişi yakın zamanda yarışmaya dahil olacak. 2 yedek yarışmacıda All Star'a muhtemelen eleme olduktan sonra dahil olacak. 

GÖNÜLLÜLER ADASINDA SESLER YÜKSELİYOR

Survivor 2018 10. Bölüm Fragmanına bakıldığında Cumali - Ramazan ve Anıl arasında seslerin yükseldiği ve gergin anların yaşandığı gözleniyor. Cumali ile elektrikleri tutmayan Gönüllüler takımı üyeleri bu gerginlikle nasıl başa çıkacak bunu zaman gösterecek. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım