'Söz' dizisinde 2. bomba

  • 1170
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 22 Ağustos 2017 Salı 16:28

Yapımını ‘TIMS&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı, asker konularını işleyen dizi ‘Söz’ün oyuncu kadrosuna Ezgi Çelik’ten sonra sürpriz bir isim daha dahil oldu.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı, vatanı için gözünü kırpmadan ölüme yürüyen bir 'Özel Kuvvet Timi'nin hikayesinin işlendiği ‘SÖZ’ dizisinde usta oyuncu Mehmet Özgür seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor.

'Özel Kuvvet Timi'nin nefesleri kesen hikayesi ve aksiyon dolu sahneleri ile yeni sezonda da pazartesi akşamlarına damgasını vurmaya hazırlanan ‘SÖZ' dizisinde Mehmet Özgür, sürpriz bir karaktere can verecek.   

 Genel Kurmay Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığı işbirliğiyle hayata geçirilen ‘Söz’, heyecan ve merakla beklenen yeni sezon bölümleriyle Eylül ayında Star TV ekranlarında seyircisi ile buluşacak…

 

 

ETİKETLER

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım