Söz 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde neler yaşandı?

  • 1375
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Ekim 2017 Pazartesi 23:57

Bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanan ve yine nefes kesen 16. Bölümün ardından Söz 17. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte ayrıntılar...

Ekranların reyting rekortmeni asker dizisi olan Söz 16. Bölümüyle de yine nefesleri kesit. Son sahnesi herkesi heyecanlandıran dizi biter bitmez dizinin hayranları Söz 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun cevabını aradılar. Söz 17. bölüm fragmanı yayınlandı işte yeni bölüm fragmanı:

 

Söz 16. Bölümde neler yaşandı?

Vatanları için canlarını hiçe sayan askerlerin, hainlere karşı mücadelesini işleyen dizinin son bölümüne Yavuz komutanın teröristlerce sıkıştırılması sahnesi ile başlandı. Yavuz konumatan hainlerinden elinden kurtuldu. Son elde ettiği bilgilerle Büyük Bey'in peşinde olan Yavuz komutan bu kişinin Bahar'ın babası olduğundan şüpheleniyordu. Bunda da haksız değildi. Büyük Bey Bahar'ın babasıydı.

Keşanlı'nın kulağındaki çınlama askerliğine engel olacağından doktor ile konuşup bunu kimseye anlatmamasını tembihlemişti. Ama Yavuz komutan bundan şüplenir ve doktora beraber gitmeleri gerektiğini söyler.

Avcı'nın aklında sadece Eylem vardır. Teröristlerin arasında olan Eylem'e ulaşamayan Avcı çok büyük sıkıntı içindedir. Teröristler Eylem'den şüphelenince onun kendini ispatlaması için canlı bomba olarak pazara yollarlar. Şimdi Avcı Eylem'i vurmakla karşı karşıya kalmıştır. Bu çok zor bir karardır. 

Yavuz, Büyük Bey'i ifşa etmiş ama Büyük Beyin adamına yakalanmıştır. Acımasız Büyük Bey kızını rehin almış ve Yavuz'dan fotoğrafları istemektedir. Yoksa kızını öldürecektir. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım