Şok iddia: Murat Dalkılıç yeni aşka yelken açtı!

Son Güncelleme: 05 Eylül 2017 Salı 14:47

Geçtiğimiz ay eşi Merve Boluğur ile boşanma kararı alan Murat Dalkılıç'ın yeni aşkını bulduğu öne sürüldü.

Popçu Murat Dalkılıç'ın bir zamandır 24 yaşındaki Şilan Makal ile beraber olduğu öne sürüldü. Şilan Makal, Murat'ın 'Aşinayız' adındaki şarkısına çektiği klipte oynamıştı. Çiftin klip çekimlerinde yakınlaşıp yeni bir aşka yelken açtığı kulislerde konuşulanlar arasında.

BERABER TATİL

İşin garip yanı ise Merve Boluğur ve Şilan Makal'ın yakın arkadaş olması. Şilan ile Merve, geçtiğimiz ay Bodrum'da beraber tatil yaparken görüntülenmişti. Bu iddialardan sonra Şilan Makal Instagram hesabından bir açıklama yaptı. İşte o açıklama...

Bugün hakkımda çıkan haberleri talihsizlik olarak nitelendiriyorum. Tatilimi arkadaşım ve dostum Merve Dalkılıç ile geçirdiğim tüm gazetelerde haber olarak yer almışken, gerçeği yansıtmayan asılsız bir haberin içinde yer almaktan dolayı oldukça üzgünüm. Haberi yapan sevgili gazeteci dostumuza da kırgınlığım yok, ama yanlış istihbarat belli ki, bunu da saygıyla karşılıyorum. Merve ve Murat çok sevdiğim, değer verdiğim iki arkadaşımdır ve ömür boyu da böyle kalacaklar. Aynı menajerlik şirketiyle çalıştığım Sayın Murat Dalkılıç'ın, 'Aşınayız' isimli parçasının klibinde rol alarak oyuncu arkadaşı olmamın dışında, yansıtıldığı gibi bir ilişkim yoktur. Bir sevgilim olduğu doğrudur. Fakat bu işaret edilen kişi değildir. Benim ailemden aldığım örf ve adetlerde, bana ilk öğretilen namus kavramı her şeyden değerlidir. Öğretisiyse yaşamımın her anında bana yol gösterecektir. Bu tarz haberlerin içinde olmaktan ailem ve kendim adına oldukça üzüntülüyüm. Bu açıklamayı da başta hayatımda olan kişiye, aileme ve hayranlarıma olan saygımdan dolayı yapıyorum. Ben de kullanılan haber başlığındaki gibi bu haberle, sırtımdan vurulmuş oldum. Keşke birileri arasa ve bana sorsaydı. O zaman ben de en gerçeğini burdaki gibi açıklayabilirdim...

Ayrıca geçen gün de İbrahim Tatlıses, Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç'a şu sözlerle 'barışın' çağrısında bulunmuştu:

"Madem işi arabeske bağladın barışın hadi. Ne duruyorsunuz dünyada iki sevgili, iki iyi dost arasında barış kadar güzel bir şey var mı? Vallahi beni dinleyin barışın. Sonradan çok ararsınız birbirinizi benden söylemesi."

Murat Dalkılıç, Bodrum'da sahne aldığı mekanda İbrahim Tatlıses şarkıları ile eşine gönderme yapmış, arabeske bağlamıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım