Şöhreti bulan sevgilisini terk ediyor!

Son Güncelleme: 20 Ağustos 2017 Pazar 16:02

Survivor'ın en ilginç yarışmacılarından Semih, ismini dilinden düşürmediği sevgilisi Kurretülayn Matur'dan ayrıldı. İkili, sosyal medyadaki fotoğraflarını da anında kaldırdı.

Survivor'da kendine ait özellikleri, hareketleri ve konuşmasıyla herkesin dikkatlerini çeken Semih Öztürk, sevgilisi Kurretülayn Matur'dan ayrıldı. İkili fotoğrafları sosyal medyadan kaldırdı.

TV8 kanalında yayınlanan Survivor'a katılan yarışmacıların son zamanlarda sevgililerinden ayrılmaları dikkatlerden kaçmadı. Semih'ten önce de Serkay Tütüncü'nün sevgilisinden ayrılması akıllara geldi. Survivor 2017’nin birinci Ogeday’da geçtiğimiz günlerde kız arkadaşından ayrılmıştı. Tüm bu ayrılık haberlerini duyanlar, "Şöhreti bulan sevgilisini bırakıyor" yorumunda bulunmadan edemedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım