Şevkat Yerimdar hayranlarına erken final şoku

  • 1626
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 29 Mart 2018 Perşembe 12:44

Yaz dizisi olarak başlayan ama çok sevilen ve yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın üstlendiği FOX dizisi Şevkat Yerimdar sezon finali yapıyor.

Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın üstlendiği FOX'un beğenilen dizisi Şevkat Yerimdar, eğlenceli ve sürprizler ile dolu sezon finali ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Sezon finalinin neden bu kadar erkekn yapıldığı ile alakalı açıklama yapılmayan dizi, uzun bir süredir reytinglerde önemli başarılara imza attı. Yaz dizi olarak başlayan ama çok beğenildiği için devam kararı alan dizi 44. bölümü ile sezona veda ediyor. Bu tabiki dizi finali değil. Yeni sezonda yeni bölümleri ekranlara gelecek olan  Şevkat Yerimdar, son bölümü ile seyircisine eğlenceli dakikalar yaşatacak. 

Şevkat Yerimdar'ın Cuma günü ekrana gelecek 44. bölüm sezon finali özeti şöyle:

Esin ve Şevkat evlendiklerinden beri yalnız kalamamışlardır ve baş başa vakit geçirebilmek için balayına gitmeye karar verirler. Fakat daha yola çıkamadan işler karışmaya başlar. Yeni evli çift, üst üste meydana gelen olayları aşarak balayına çıkmaya kararlıdır.

Tezene İsmail’i terk eder. İsmail üzüntüsünden gene çatıya çıkar. Bu sefer atlamaya kararlıdır. Mahalleli onu atlamamaya ikna etmek için seferber olur.
Cuma, Bostan Bank’ın temsilciliği alır ve zengin olma hayalleri kurar. Fakat hayalleri suya düşecektir.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım