Şevkat Yerimdar 13. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde neler oldu?

  • 3433
  • 2
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 16 Ağustos 2017 Çarşamba 11:53

Şevkat Yerimdar 13. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölüm Şevkat’in kaza sahnesi ile bitmişti. Yeni fragman ile beraber dizinin hayranları da olacaklarla alakalı ilk ipucunu edinmiş oldular. Peki Şevkat Yerimdar yeni bölümünde seyirciyi neler bekliyor? Şevkat kurtuldu mu? Esin, Bora ile oturduğu nikah masasında ‘evet’ dedi mi?

Şevkat Yerimdar 13. Bölüm fragmanı:

 

 

Şevkat Yerimdar 13. Bölüm fragmanı yayınlandı. Şevkat’e ne olduğu da belli oldu. Komedi türündeki dizinin yayınlanan son bölümünde Esin, Bora ile nikah masasın oturmuş, düğüne engel olmaya çalışan Şevkat trafik kazası geçirmişti. Sevilen dizinin takipçileri heyecan ile 13. bölüm fragmanını bekliyordu. İşte yeni bölüme dair ilk detaylar!

Şevkat kazadan yaralı bir şekilde kurtulmuştur ama artık nikaha vaktinde yetişmesi çok zordur. Esin, nikah memuruna “evet” demek üzeredir. Gizem ve Sanem, Şevkat'e vakit kazandırmaya çalışsalar da Bora işlerin hızlanmasını sağlıyordur. Selami, kahveyi devrederek Kore'ye sevdiği kızın yanına gitmeye karar verir. Bu ayrılık herkesi çok üzmüştür. Kahveyi alan kişi ise çok büyük hayaller ile mahalleye yerleşir. Mahalleye yeni gelen tek kişi kahveci Olsen değildir. Esin ve Şevkat'in hayatına hiç ummadıkları biri sürpriz bir şekilde girer.

SON BÖLÜMDE YAŞANDI?

Dizinin 12. Bölümünde Şevkat ve Esin birbirlerine aşık olduklarını anlamışlar ve kendilerine itiraf etmişlerdir, amam birbirlerine açılamadılar. Esin, Şevkat’in duygularından emin olmak ister. Şevkat ise rahmetli annesine ölüm döşeğinde verdiği sözü çiğnemeyi kendisine yediremez. Çünkü annesi beşik kertmesi olduğunu ve onunla evlenmesi gerektiğini söyler. Ama bunun Esin olduğunu söyleyemeden vefat eder.

Bu arada Cevdet ve Marika, Şevkat ve Esin’e beşik kertmesi olduklarını artık açıklamaya karar verirler. Fakat olaylar öyle gelişir ki, onlar bunu söyleyemeden Şevkat mahalleden gitme kararı alır. Ankara’dan kendisini çağıran amcasının yanına gidecektir. Esin ona duyduğu aşkın karşılıksız olduğunu düşünürken, mahalledeki mülklerin üstüne konmak için sinsi planlarını tıkır tıkır yürüten Bora son adımı atarak, Esin’e evlenme teklifi eder. Esin’in aklı da kalbi de Şevkat’tedir ama kırgın ve umutsuzdur. Son anda düğüne engel olmaya karar veren Şevkat, trafik kazası geçirir.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

Ayşem mm

18 Ağustos 2017 Cuma 00:39

Dogrulugu, sevgiyi, guveni, saygiyi, onuru, itibari ve aşkı için yaşayan adam gibi adam bu dizi hic bitmesin yuru be şevkatim kim tutar seni...devam etmeli.

Ayşem mm

18 Ağustos 2017 Cuma 00:37

Dogrulugu, sevgiyi, guveni, saygiyi, onuru, itibari ve aşkı için yaşayan adam gibi adam bu dizi hic bitmesin yuru be şevkatim kim tutar seni...Kotu bulanlara inat devam etmeli.

Bursa Web Tasarım