Şevkat Yerimdar 12. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde neler yaşandı?

Son Güncelleme: 05 Ağustos 2017 Cumartesi 10:13

Şevkat Yerimdar 12. Bölüm fragmanı yayınlandı. Beğenilen dizinin son bölümünde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde…

Reyting rekortmeni yaz dizisi Şevkat Yerimdar 12. Bölüm fragmanı yayınlandı. İşte merakla beklenen dizinin yeni bölüm fragmanı:

İsmail ile Tezene bir oyun yaparlar. Tezene, ailesine “kaçtım” notu bırakarak ailesini telaşlandırır. Ailesi onları ararken aslında çift evde saklanmıştır ve günlerini gün etmektedirler.

Şevkat ve Esin de kapılarına konulan çocuğun annesini bulabilmek için mahalledeki güvenlik kameralarına bakmaktadırlar.  Kameralarda çocuğun annesinin kaçırıldığını görürler ve adamların peşine düşerler.

Bu arada Marika’ya evlilik teklif eden Esin’in babası Cevdet Bey de Esin’e bunu nasıl söyleyeceğini düşünmektedir. Diğer tarafta da Marika kızı ve oğluna türlü imalarla evlenme durumunu söylemeye çalışmaktadır.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım