Seda Sayan'dan evlilik açıklaması...

Son Güncelleme: 29 Temmuz 2017 Cumartesi 16:24

Seda Sayan, ablasının evliliğinin 10. yıl kutlamasına katılımda bulundu. Ablasının çiçeği Seda Sayan’a atmasına esprili bir dille “ben bir daha evlenmeyeceğim çiçeği bana neden atıyorsun” dedi.

Bodrum'da bulunan bir mekanda ablasının evliliğinin 10. yıl kutlamasına katılan ünlü sanatçı Seda Sayan, mikrofonu eline aldığı gibi sahneye fırladı. Eğlenmeye gelenlere şarkı söyleyen Sayan, herkesin içinde bir daha evlenmeyeceğini ifade etti.

6 defa evlendiğini belirten Seda Sayan ablasının çiçek atmasına esprili bir dille tövbe bir daha evlenmeyeceğim diyerek

“Beni ablamın evliliğinin 10 yılını geride bırakmasını kutluyoruz. Çiçeğini tuttu bana attı. Bana çiçeği neye atıyorsun. 6 kez evlendim ne hayır gördüm. Çiçeği başkasına at. Ben artık evlenmek istemiyorum. Tövbe artık yeter. Ben başarısızım bu konuda. İyide bir örnek olmadığımı da kabul ediyorum. Flört etmeyi bilmediğim için gidip evleniyorum. Flört bilmiyorum. Bende böyle bir kadınım” şeklinde konuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım