Seda Sayan'a şok! Programı durdurulabilir

Son Güncelleme: 07 Aralık 2017 Perşembe 07:53

Seda Sayan’ın sunduğu programda ortaya atılan ‘bebeğini evlatlık verdi’ iddiası sinema sanatçısı Hale Soygazi tarafından mahkemeye taşındı.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi'nde açılan davanın konusunu, özel bir televizyon kanalında Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programın 25 Eylül'den itibaren yayımlanan bölümleri oluşturdu. Programa çıkarılan 43 yaşındaki Murat Şar, annesinin Yeşilçam'ın ünlü bir oyuncusu olduğunu anlattı, o esnada da Hale Soygazi'nin fotoğrafları yayımlandı.

Hale Soygazi bahsi geçen anne olarak gösterildi, doğum sırasında Murat Şar'ın göbek bağının kesilmediği, bu yolla bebeğin ölmesini istediği gibi belgesiz ve dayanaksız iddialarda ortaya atıldı.

DURDURULMASI İSTENDİ

Bunun üzerine ünlü oyuncu, Seda Sayan, Uğur Arslan, yapımcı şirket Global Prodüksiyon, sorumlu müdür Sema Tınaztepe, Murat Şar ve Mehmet Yüzüak aleyhinde dava açtı. Soygazi, yayının durdurulması için ihtiyati tedbir kararı da istedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım