Seda Sayan, Müge Anlı’ya Nihat Doğan'ın programında gönderme yaptı!

Son Güncelleme: 12 Eylül 2017 Salı 13:59

Seda Sayan, eski sevgilisi Nihat Doğan'ın programına bağlandı ve herkes şoke oldu.

İzdivaç programının formatını değiştiren Seda Sayan, eski sevgilisi Nihat Doğan'ın Beyaz TV'de yer alan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefon ile bağlanınca herkes şok oldu. Sayan, Müge Anlı'ya "O magazin sunarken ben kayıp arıyordum." şeklinde laf çarptı.

Ahu Tuğba ile alakalı bir konuda Beyaz TV'deki "Söylemezsem Olmaz" programına bağlanan Seda Sayan, evvela dün ilk programında işlediği Ahu Tuğba ve kayıp kızı ile alakalı konuştu. Bu arada en çok dikkati çeken durumsa, kavgalı olarak ayrıldığı Nihat Doğan'la artık son derece "sevecen" bir görüşme içinde olmalarıydı. Hem Seda Sayan, hem de Nihat Doğan, birbirlerine karşı o kadar kibar ve naziktiler ki bu konuşmalardan sonra "Seda Sayan-Nihat Doğan aşkı yeniden mi?.." diye dedikodu çıkmaması imkansız gibiydi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım