Seda Akgül'ün FOX'taki programı sonlandırıldı mı?

  • 2496
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 12 Ağustos 2017 Cumartesi 18:16

Seda Akgül, FOX TV ekranlarında yayınlanan "Ne Seninle Ne Sensiz" programına ara verildiğini açıkladı.

Kanal D'de ekranlara gelen “Kısmetse Olur” programı ile adını duyuran Seda Akgül'ün yeni programı "Ne Seninle Ne Sensiz", 1,5 ay evvel FOX'ta yayınlanmaya başlamıştı. Fakat Akgül, dünkü yayınında yeni başlamasına rağmen programına ara verildiğini açıkladı. Seda Akgül, programın ara verildiğini yayın sırasında şu sözlerle açıkladı:

"Yaz dolayısıyla kısa bir ara veriyoruz. İçeriğimizi de biraz zenginleştireceğiz, değiştireceğiz, yenileştireceğiz ve tekrar en yakın zamanda karşınızda olacağız. Çok çok yakında..."

Bu arada Akgül'ün programının yayından kaldırıldığı da öne sürüldü. Ama bu söylentiler ile alakalı ne ünlü sunucu, ne de FOX cephesinden resmi bir açıklama yapılmadı. İddiaların gerçek olup olmadığı ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım