Şahan Gökbakar Huysuz Ay'a 1.4 milyon ödedi

Son Güncelleme: 06 Ekim 2017 Cuma 09:20

Başarılı oyuncu Şahan Gökbakar İstanbul Tuzla Viport Marina’da kapılarını açan ‘Boat Show Eurasia’da satışa çıkan Moody Moon isimli (Huysuz ay) tekneyi satın aldı.

VİP müşteriler için gece geç saatlere kadar açık kalan ‘Boat Show’ akşam saatlerinde gelen Gökbakar, uzun pazarlıkların ardından 1.4 milyon Euro değerindeki tekneyi satın aldı. Gökbakar tekneyi gezerken bu şekilde görüntülendi.

TEKNEDE "YOK" YOK

Bir master, bir VIP bir de misafir olmak üzere toplamda 3 adet kabini olan teknenin her kabine özel banyo ve tuvaleti bulunmakta. Ayrıca platformdan özel kapısı ile girilen 2 kişilik kaptan kamarası yer alıyor. Teknenin orta bölümünde, tam en kullanılarak konumlandırılmış master kabinde türlü konfor özellikleri yer alıyor. Bunlardan bazıları; büyük kanepe, ferah soyunma odası, geniş banyo/tuvalet ve makyaj masası...

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım