Sabriye mi Berna mı derken 3. kişi ortaya çıktı!

Son Güncelleme: 31 Temmuz 2017 Pazartesi 17:08

Survivor 2017 finalisti olan Adem Kılıççı ile Tuğçe Melis Demir'in samimi görüntüleri 'aşk mı yaşıyorlar? Sorularını gündeme getirdi.

Survior 2017'nin hırslı yarışmacılarından ünlüler takımından Adem Kılıççı'nın adada takım arkadaşı Sabriye ile yakınlık kurması, ikili arasında aşk dedikodularının çıkmasına sebep olmuştu. Yine Survivor'da Sabriye, Adem'i Berna'dan sık sık kıskanıyordu, "Berna mı daha güzel ben mi?" sözleri ile Adem'i sıkıştırıyordu.

Gönüllüler takımında yer alan Tuğçe Melis Demir ise adada takım arkadaşı Ogeday ile yakın arkadaşlardı. Adem'in en büyük rakiplerinden Ogeday'ın yakın arkadaşı olan Tuğçe Melis Demir ile Çeşme'de samimi bir şekilde görüntülenmesi görenleri hayrete düşürdü. İkilinin bu görüntüleri 'Adem ve Tuğçe Melis Demir aşk mı yaşıyor?' sorusunu akıllara getirdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım