Rekorlar kırdı ama kopya çıktı!

Son Güncelleme: 31 Temmuz 2017 Pazartesi 14:04

17 yaşındaki şarkıcı Aleyna Tilki’nin ‘Sen Olsan Bari’ isimli parçası internette ilk 3 günde 16 milyon defa izlenerek rekor kırdı. Şarkı youtube’un dünya listesinde de ilk 10’a girdi.

Fakat Serdar Börcan’ın yönettiği klip taklit çıktı. ‘Sen Olsan Bari’, dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Britney Spears’in 1999’da ‘Crazy’, 2013’te ise ‘Work B.tch’ şarkılarına çekilen 2 klibin hemen hemen kopyası gibi.

Britney Spears ‘Crazy’ şarkısının klibinde saçlarını iki yandan at kuyruğu yapmış, yüzüne pudra sürüyor. Aleyna Tilki de aynı saç modeli ile makyaj hazırlığı yapıyor.

Britney Spears ‘Work B.tch’in çölde çekilen görüntülerinde beyaz bir platform üzerinde grubuyla dans ediyor. Aleyna Tilki’nin grupla dans ettiği bu sahne Britney Spears ile aynı.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım