Popstar 2018 Salih Zülüfoğlu kimdir?

  • 1619
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Mart 2018 Cumartesi 13:32

Popstar 2018 Salih Zülüfoğlu kimdir sorusunun cevabı merak ediliyor ve sürekli araştırılıyor. 2 gün önce başlayan Popstar 2018’de yarışan ve geceye damgasını vuran Salih Zülüfoğlu hakkında tüm bilgiler haberimizde.

Efsana yarışma Popstar ekranlara bomba gibi döndü. Yarışmanın başlaması ile İlk haftaya damgasını vuran Salih Zülüfoğlu kimdir sorusunun cevabı aranır oldu. Hayatı, daha önce katıldığı yarışmalar ve merak edilenleri ile işte Salih Zülüfoğlu.

SALİH ZÜLÜFOĞLU KİMDİR?

1994 senesinde Bursa ilinde hayata gözlerini açan Salih Zülüfoğlu, ilkokul mezunu. İki kardeşe sahip olan Zülüfoğlu evli ve bir çocuğu var. Daha çok arabesk ve alaturka tarzlarında müzik yapan ve sahne deneyimine sahip olan Zülüfoğlu, yarışma öncesinde verdiği röportajda küçükken okula giderken Popstar yarışmasını izlediğini, annesinin sabah okula gideceği için yatmasını söylediğini ve banyo yaptıktan sonra sobanın arkasında titreyerek Popstar’ı izlediğini dile getirdi.

O zamanlardan beri Allah’a kendisinin de sahnelerde olması için dua ettiğini söyleyen Zülüfoğlu, şimdi Popstar sahnesinde olacağını dile getirdi.

100 PUANLA DAMGA VURDU

Salih Zülüfoğlu gecede "Devlerin Aşkı Büyük Olur" isimli şarkıyı söyledi  ve jüri üyelerinden 100 tam puan aldı. Bülent Ersoy Salih Zülüfoğlu'na övgüler dizdi ve muhteşem bir seslendiriş olduğunu, sadece düzgün okumayıp artistliğini de yaptığını belirterek tebrik etti.

SALİH ZÜLÜFOĞLU'NUN POPSTAR 2018 PERFORMANSI:

 

DAHA ÖNCE DE EKRANLARDA GÖRÜLDÜ

Popstar 2018 Salih Zülüfoğlu, daha önce yapılmış olan bazı şarkı yarışmalarına da katıldı. Acun Ilıcalı’nın sunduğu Yetenek Sizsiniz yarışmasında da Zülüfoğlu’nu görüyoruz. Zülüfoğlu  ayrıca X Faktör yarışmasında da boy gösterdi.

 

POPSTAR 2018 JÜRİSİNDE KİMLER VAR?

Popstar 2018'in jürisinde Bülent Ersoy, Armağan Çağlayan, Can Bonomo ve Deniz Seki oturmakta. Başarılı sesleri ve heyecanı ile Popstar 2018 Çarşamba akşamları Kanal D'de de izleyici karşısına çıkıyor.

 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım